DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Kardigany

233 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 233 items

Pohodlné dámske kardigany

Módny a pohodlný dámsky kardigan s voľnou väzbou poslúži ako základ alebo prvok mnohých štýlov. Je dôležité, aby bol teplý a príjemný na dotyk a aby sa hodil k nohaviciam aj sukni. Poskytne pohodlie a módny vzhľad - pozrite si dostupné dámske kardigany a vyberte si pár svetrov pre seba. Dámsky kardigan je základom mnohých nápadov na jeseň a zimu! Prezrite si všetky dostupné modely a objednajte si dámsky kardigan - internetový obchod Andżela pravidelne sleduje trendy. Vyberte si svoj dámsky kardigan z kratších aj dlhších modelov.

Dámsky kardigan - elegantný sveter na mnohé príležitosti

Dámsky kardigan je jedinečná ponuka na rôzne príležitosti - môžete si ho obliecť do kancelárie, pracovať v ňom na diaľku, tráviť čas pri knihe počas chladných jesenných večerov, ale aj pripraviť zaujímavý set na stretnutia s priateľmi. Dlhý kardigánový sveter vôbec nemusí byť nudný! Prezrite si všetky dámske kardigany a vyberte si sveter v pútavej farbe alebo so zaujímavým strihom.

Perfektný doplnok ku každému stylingu

Dámsky kardigan, teda sveter bez goliera, je jedným z najmódnejších štýlov - umožňuje vytvárať mnoho viacvrstvových štýlov. Dlhé dámske kardigany môžu nahradiť aj sako či kabát – budú základom mnohých rôznych typov outfitov. Pozrite si dámske kardigany po zemi, gombíky, zipsy, rôzne materiály atď.

Šedý kardigan - univerzálna voľba

Najobľúbenejšie sú šedé kardigany. Oversize dlhé svetre môžete nosiť cez rôzne časti oblečenia - blúzky, košele alebo šaty. Sivé odtiene sa hodia ku každej farbe a dajú sa nosiť na bežné nosenie, ale aj do práce a na rôzne stretnutia. Módny dámsky kardigánový sveter z bavlny a vlny so zapletenými vrkôčikmi bude módnym základom pre rôzne štýly. Módny kardigan nemusí byť dizajnový - klasika vždy zostáva navrchu a je mimoriadne cenená!

Ako nosiť dámsky kardigan?

Široká škála modelov umožňuje pripraviť dokonalý outfit na každodenné alebo pracovné účely. Dámsky kardigan - elegantný biely, sivý alebo čierny - bude dokonalým základom pre kancelársku súpravu alebo dôležité pracovné stretnutie, ale aj dôležité rodinné oslavy.

Módny kardigan - sveter prispôsobený postave

Pri výbere svetra kardiganu je dôležité správne ho zladiť k postave a charakteru stylingu. Hrubé kardigány nahrádzajú saká, tenšie blúzky a tradičné svetre a navyše dokážu skryť nedokonalosti tela. Dámsky sveter cardigan by mal zodpovedať vášmu štýlu a poskytovať pohodlie na najvyššej úrovni.

Prezrite si všetky modely a vyberte si sveter cardigan na každú príležitosť.