Dostupnosť

Maxi šaty

Showing 1 - 1 of 1 item

Maxi šaty – dlhé a pohodlné


Dlhé šaty si vyberáme na rôzne dôležité príležitosti, kedy sa krátke jednoducho nehodia - napr. na sv. prijímanie, svadbu či prvé rande - ale tiež na bežný deň. Ich strih zaručuje pohodlie a navyše sú štýlové a vzdušné. Šaty - tunika sa hodí ako kúsok v štýle casual - skvele skryje nedokonalosti. Dlhé šaty sa hodia aj na obchodné stretnutie v práci.

Dlhé leté šaty sú jedny z najmodernejších a a praktických kúskov dámskeho šatníka. Oplatí sa mať niekoľko modelov vo verzii midi alebo až po členky - pozrite si dostupné modely.

Dlhé šaty – eshop


Vyberajte si dlhé šaty vyrobené z kvalitného materiálu - ako bavlna, tyl alebo šifón. Tylové šaty s jemne presvitajúcou vrtsvou je neobyčajne štýlová a dodá šarm. V našom eshope sú na výber rôzne modely - hladké alebo s motívom či zdobením.

Moderné sú aj šaty s kvetmi alebo rôznymi etnickými vzormi, skvelou voľbo budú aj dlhé šaty s rozparkom. V našom eshope nájdete modely všetkých farieb - na leto budú vhodné dlhé, vzdušné biele čipkované šaty, a túto sezónu sú výnimočne moderné béžové šaty.

Dlhé šaty pre dámy v zrelom veku


Midi šaty prípadne s dĺžkou po členky budú dobrou voľbou pe ženy v každom veku - sú vhodné aj pre zrelé dámy. Naša ponuka zahŕňa pohodlné šaty pre staré mamy ako aj  štyridsiatničky.

Dlhé šaty je možné nosiť v rôznych ročných obdobiach - v kombinácii s čižmami a koženou bundou vytvoria zaujímavý outfit. Naopak, jarné šaty sú vzdušné, ale ochránia aj v chladnom počasí - pozrite si všetky modely a objednajte si!