DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Elegantné šaty

187 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 187 items

Elegantné šaty - základ úspešného stylingu

Elegantné šaty sú jedným z tých prvkov ženského šatníka, ktorý sa nedá prehliadnuť – v každom šatníku visia aspoň jedny šaty na špeciálne príležitosti. Môže byť hladká alebo s módnymi vzormi, luxusnými materiálmi, s ozdobnými prvkami – jediným obmedzením je vaša fantázia a odvaha! Prezrite si všetky elegantné šaty dostupné v našom obchode a vytvorte si nezabudnuteľný outfit.

Dámske šaty - elegantné a minimalistické

U nás nájdete šaty na rande, svadbu, do opery alebo na slávnostný ceremoniál - na akúkoľvek príležitosť, vo všetkých možných strihoch a farbách. Obľúbené sú klasické, ceruzkové šaty s jemným výstrihom, modely s rozparkom vzadu, ale aj „malé čierne“ či minimalistické béžové či červené šaty.

Spoločenské šaty na špeciálne príležitosti

Dámske šaty - elegantné, ležérne, spoločenské atď. - dodajú ženskosť a nevšedný šarm. Sú základom stylingu a určujú výber ďalších doplnkov – napríklad topánok, kabeliek, šperkov. Môžete si vybrať klasické elegantné šaty v sivej či čiernej farbe, alebo zvoliť výraznejšie farby – výrazné farby majú úspech.

Elegantné šaty na svadbu

Mimoriadne štýlové by mali byť aj šaty na špeciálne príležitosti a významné obrady – napríklad elegantné šaty na svadbu. Môžu mať rôzne štýly a farby, no hlavne musia ladiť s príležitosťou. V tejto úlohe napr. jemne ozdobné modely a elegantné čipkované šaty na svadbu. Akú farbu si mám vybrať? Môže byť béžová, pistáciová alebo púdrovo ružová, no elegantné biele šaty budú vždy dobrý nápad.

Čierne elegantné šaty - klasika

Čierne elegantné šaty sú skvelou voľbou na rôzne príležitosti - formálne, rodinné, plesy, obchodné stretnutia a pod. Toto je už klasika žánru - sú mimoriadne univerzálne a skvele sa hodia. Prezrite si elegantné dámske šaty a vyberte si niečo pre seba - máte radi čipkované, hladké, jemné, zdobené modely alebo nebodaj elegantné šaty?

Elegantné spoločenské šaty v duete s jemnými šperkami a vysokými podpätkami pôsobia veľmi žensky a elegantne – zvoľte kombináciu elegancie s aktuálnymi módnymi trendmi a objednajte si vybraný model.

;