DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Blúzky BOHO

6 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 6 of 6 items

Blúzky boho

Boho štýl je čoraz viac obľúbený nielen pri zariaďovaní interiéru, ale aj v móde. Boho blúzky si získali moho žien - sú ideálne na leto, pretože sa skvele kombinujú s espadrilkami, kraťasmi a klobúkom. V našom eshope nájdete široký výber - nielen blúzky a tričká na leto!

Blúzka boho – k čomu ju nosiť?

Objavte boho štýl a obliekajte sa podľa najnovších trendov! Boho štýl to nie sú len kvetinové tuniky - tento štýl v sebe spája niekoľko druhov estetiky a je veľmi kontrastný. Ak máte radšej jemnejší štýl, biela blúzka v štýle boho bude ideálnou voľbou, ale pre odvážny máme tiež veľa originánych modelov.

Okrem toho je oblečenie v štýle boho pohodlné, voľné, vďaka čomu si získalo srdcia mnohých žien. Blúzka boho môže slúžiť ako dlhá košeľa či tunika a skvele sa hodí napr. na prechádzku po pláži. Akú farbu si vybrať ? Takú, akú máte rady. Môžu byť v prírodnej či tónovanej farbe - ako napr. biela - ale tiež odvážna a dokonca v žiarivej farbe alebo s kvetinovým vzorom. Štýl boho je ideálny na leto, ale blúzky v boho štýle môžete nosiť po celý rok."