DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Tenisky

4 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 4 of 4 items

Dámske tenisky - pohodlie, móda a štýl

Športová obuv s gumenou podrážkou je pohodlným modelom na každodenné nosenie. Sú ideálne pre jarné a letné štylizácie. Prezri si všetky dámske tenisky a nájdi si model, ktorý ti pristane. Oplatí sa ich mať v šatníku hneď niekoľko, v rôznych farbách, k rôznym kompletom - dámske tenisky sa hodia nielen k športovému štýlu.

Dámske tenisky sú synonymom pohodlia – zaručia pohodlie pri nosení aj na dlhšie vzdialenosti. Už dávnejšie však vstúpili aj do sveta módy a môžu byť prvkom ležérneho šik či formálneho stylingu.

Dámske tenisky – s čím ich kombinovať?

Veľa závisí od vášho stylingu a modelu obuvi, ako aj jej farby a prípadne vzoru. Biele či béžové tenisky pristanú aj kabátu či baranici, čierne sa hodia na každodenné nosenie a farebné dodajú charakter nejednému outfitu. Topánky, dámske tenisky z materiálu imitujúceho hadiu alebo krokodíliu kožu na prezúvanie do koženej bundy, trenčkotu alebo prešívanej bundy - úspešne nahradia čižmy!

Módne tenisky na vysokej podrážke

Dámske tenisky už nie sú užitočné len v posilňovni alebo na telocvični. Sú univerzálne a nenahraditeľné v ženskom šatníku – je to dôležitý prvok mestského stylingu. Dámske tenisky s vysokou podrážkou opticky pridajú pár centimetrov, čo je pre nízke dámy, ktoré nerady nosia opätky, veľmi dôležité.

Tenisky s vysokou podrážkou poskytujú predovšetkým pohodlie. Hrubá podrážka zaručuje dobré odpruženie a chráni pred odreninami alebo odieraním. Umožňujú tiež chodidlám voľne dýchať.

Objednajte si dámske tenisky a vytvorte módne štylizácie!