DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Šaty na narodeninovú oslavu

278 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 278 items

Šaty na 18-te narodeniny – najdôležitejšie narodeniny v živote

Osemnáste narodeniny sú dňom, kedy budete hviezdou večera - vyberte si elegantné šaty na 18-te narodeniny, v prípade, že sa oslava bude konať v podniku, a casual verziu ak plánujete oslavu doma. Je to neobyčajne dôležitý deň pre každú mladú dámu, ktorá stojí na prahu dospelosti.

Výber šiat na takúto udalosť sú šialene dôležitý – môžu byť rôznych fariebm strihov, napr krátke a rovného strihu, hladké, ale možno sa Vám zapáčia koktejlové šaty v pastelových farbách? Skvelým výberom budú krátke čierne elegantné šaty, zlaté šaty, ale aj dychberúce priliehavé šaty!

Ideálne šaty na narodeniny

Šaty na 18-te narodeniny budú Vašou najväčšou ozdobou, preto sa môžete nechať uniesť a vytvoriť vysnívaný styling - čo tak dlhé čipkované šaty alebo štýlové bledomodré večerné šaty či brokátové šaty? Nápadov je veľa - nezabudnite, že šaty na 18-tku musia ideálne sedieť na postave.

V našej ponuke sa nachádzajú aj lacné ašty pre babičky a zároveň moderné a štýlové šaty pre 40-ničky či 50-ničky. Objednajte si model na túto dôležitú udalosť!