DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Šaty s čipkou

28 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 28 of 28 items

Čipkované šaty – zdôraznite svoje prednosti

Štýlové a elegantné čipkované šaty krásne zdôraznia vašu ženskosť, dodajú príťažlivosť a sebavedomie. Upútajú pozornosť a spravia z vás kráľovnú večera či párty. Čipkované šaty sú návrhom pre odvážne dámy, ktoré sa neboja módnych experimentov.

Módne čipkované šaty

Čipkované šaty by nemali chýbať v šatníku každej ženy – v našej predajni nájdete klasické aj dokonale zladené modely, ale aj čipkované mini, midi a maxi šaty. Čipka je kráľovnou látok – každá žena miluje ženské a elegantné čipkované šaty.

Čipkované šaty - čierno-biele. Harmonické duo

Biele čipkované šaty budú perfektnou voľbou - na leto, svadbu či slávnostné stretnutia. Elegantné a jemne zdobené modely kombinujte s minimalistickými doplnkami, vr. šperky, semiš alebo koža. Biele čipkované šaty sú nevyhnutnosťou pre ženu, ktorá si cení eleganciu. Skombinujte ju so zlatou, sivou, béžovou alebo červenou a získate rôzne štýly - biele čipkované šaty umožňujú veľa možností!

Čierne čipkované šaty sa naopak budú hodiť na rande a večerné stretnutia. Je mimoriadne elegantný a zmyselný, dodá vám sebavedomie – podľa preferencií nájdete model jednoduchého alebo odvážneho strihu.

Čipkované šaty na rôzne príležitosti

Čipkované šaty vo vybranom strihu a určitej dĺžke sa budú hodiť na rôzne príležitosti - pozri všetky dostupné modely. Nie je to síce každodenný model, no čierne čipkované šaty sa budú hodiť na oslavy a dôležité stretnutia.
Bude mimoriadne všestranný, preto by mal mať v šatníku čestné miesto. Čierne šaty s čipkou sú absolútnym must have!

Elegantné čipkované šaty na svadbu

Biela, béžová či púdrová ružová sú zasa ideálne čipkované šaty na svadbu. Sú mimoriadne ženské, štýlové a elegantné – nájdite si strih dokonale prispôsobený vašej osobnosti. Všetky šaty - čipkované, rozšírené, rovné atď. - nájdete v rôznych veľkostiach a farbách. Biele čipkované šaty sú veľmi obľúbené, ale zvážte aj pastelové a béžové.

Čipkované šaty - na rôzne príležitosti

Červené čipkované šaty sú voľbou pre odvážne ženy, ktoré hľadajú niečo špeciálne, napríklad na večer a špeciálne príležitosti. Červené čipkované šaty vám dodajú sebavedomie a zdôraznia ženské prednosti.

Čipkované šaty zapadnú do ležérneho štýlu, ale môžu byť aj základným prvkom stylingu pripraveného na významnú príležitosť. Klasické čipkované šaty - čierne alebo tmavomodré - budú dokonalé. Buďte však striedma, aby ste svoj outfit vhodne zladili s príležitosťou.

;