DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Sneakersy

7 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 7 of 7 items

Dámske sneakersy - rôzne štýly

Dámske sneakersy sú obuv, ktorá sa najčastejšie vyznačuje plochou podrážkou a zvrškom. Veľmi módne sú medzi ženami aj sneakersy na kline. Každú sezónu majú navrch iné modely a dizajnéri sa predbiehajú vo vzoroch a nápadoch – dámske sneakersy sú vždy navrhnuté v súlade s aktuálnymi trendmi, často si ich udávajú sami.

Pozrite si naše návrhy a nájdite si pár párov pre seba. Na rozdiel od zdania nejde len o športovú obuv, s úspechom nájdete aj elegantné dámske sneakersy, ktoré sa hodia k šatám, ležérnym aj formálnym kompletom.

Dámske sneakersy - čo to znamená?

Dámske sneakersy – názov týchto módnych a pohodlných topánok pochádza z anglického slova „sneak“, čo vo voľnom preklade znamená „vkradnúť sa“. Je to dokonalá obuv, ak nám záleží na pohodlí, pohodlí a tichosti. Dámske tenisky neodmysliteľne patria, ak pripravujete módny mestský outfit. Sú alternatívou medzi inými na tenisky, ale môže nahradiť aj čižmy či iné modely obuvi.

Dámske sneakersy - originálny dizajn

Sneakersy boli navrhnuté na základe inšpirácie športovou obuvou, no ich dizajn je oveľa zaujímavejší a odvážnejší. Často kombinujú rôzne nápady, materiály, štýly a farby. Priťahujú pozornosť a sú dôležitým prvkom športového alebo ležérneho stylingu.

Vybrané elegantné dámske sneakersy môžete nosiť aj do práce, na večierky alebo na dôležité stretnutia a oslavy. Dámske sneakersy nepochybne zmenili tvár módy - nielen streetwearu!

Dámske sneakersy – módna voľba

Najlepšie je mať viacero modelov sneakersy – na výlety a prechádzky, do mestských kompletov, ale aj do kancelárie, k cigarkám, šatám či bundám. Univerzálnou voľbou budú dámske sneakersy v klasických farbách – ako napr čierne a béžové dámske sneakersy. Must have sú aj dámske biele sneakersy, ktoré sa budú hodiť takmer ku každému stylingu na jar a leto.

Elegantné dámske sneakersy

Avšak dámske sneakersy s rôznymi vzormi, zdobením, kombinovaním rôznych materiálov – ako napr modely so zvieracími vzormi, imitujúce hadiu alebo krokodíliu kožu, metalické. Béžové dámske sneakersy na klinu zapadnú do boho štýlu a čierne s ozdobnou prackou - rockový štýl.

Objednajte si módne a elegantné dámske sneakersy a objednajte!