DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Prešívané bundy

117 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 117 items

Dámske prešívané bundy – módna voľba na zimu

Prešívané bundy sú teplým zakrytím, ideálne na zimu a jeseň. Ľahká, štýlová a pohodlná bunda je skvelou alternatívou k rovnako módnym páperovým bundám. Dámska prešívaná bunda bude dobrou voľbou na chladnejšie mesiace. Najobľúbenejšie sú modely po kolená a dámska dlhá prešívaná bunda, pretože dobre chránia pred chladom, chladom a vetrom. Dámska prešívaná bunda je jednou z najobľúbenejších možností!

Dámska prešívaná bunda - nadčasový štýl

Dámska prešívaná bunda bude fungovať - ​​v závislosti od materiálu a druhu - na jar, jeseň a zimu. Natrvalo sa vracia do módy, vo väčšine kolekcií hostí zimné trendy. Ľahký, veľmi teplý a štýlový, dobre nás ochráni pred vetrom a dažďom.

Dámska dlhá prešívaná bunda je pre túto rolu tou najlepšou voľbou. Akú farbu? Záleží od príležitosti, destinácie a vášho vkusu. Univerzálnou voľbou je dámska čierna prešívaná bunda, ale farebný výber je oveľa väčší. Dámska prešívaná zimná bunda je nadčasová voľba!

Dámska prešívaná bunda – aké štýly?

Dámska prešívaná bunda sa hodí k rôznym štýlom - vr. každý deň, ale aj do práce či na rôzne oslavy. Všetko závisí od štýlu a farby. Môže to byť okrem iného všestranná čierna prešívaná alebo elegantná béžová bunda. Mnohé ženy sa rozhodnú kúpiť si aspoň dva modely – na prechádzky či dovolenku a na bežné nosenie a prácu. Môže to byť čierna prešívaná bunda pre ženy a napríklad červená alebo zelená.

Jarná prešívaná bunda

Módna dámska prešívaná bunda je netrpezlivo vyberaná v zimnom období, no obľúbenosť tohto strihu prinútila výrobcov rýchlo rozšíriť ponuku - v ponuke je aj dámska jarná prešívaná bunda. V chladných dňoch zahreje, ale bude aj štýlovým prvkom stylingu.

Dámska prešívaná bunda - dobrá voľba pre každú ženu

Prešívanú bundu môže nosiť každá žena bez ohľadu na vek či postavu. Musíte si však vybrať správny model – nízke a nadýchané dámy by sa mali vyhýbať širokým a oversize modelom. Dámske prešívané bundy sú vždy v módnom a nadčasovom štýle – zladíte ich s mnohými kusmi oblečenia.

Prezrite si všetky dámske prešívané bundy a objednajte si vybraný model