DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Teplákové nohavice

31 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 31 items

Tepláky - nielen na každodenné nosenie

Móda teplákov pokračuje – práca na diaľku uprednostňuje štýly, kde je pohodlie v popredí. Vyberte si pohodlie, postarajte sa o voľnosť a vyberte si dámske tepláky. Vyrobené z prírodných materiálov, ako napr bavlna s elastanom bude príjemná k pokožke a umožní jej dýchať.

Naša ponuka zahŕňa rôzne strihy a farby tohto typu nohavíc - napríklad čierne, béžové, biele, gaštanové či šedé tepláky. Vybrané modely môžete nosiť aj k elegantným štylizáciám!

Módne dámske tepláky

Jar je ideálny čas na styling s teplákovými súpravami či joggermi v hlavnej úlohe - v našej ponuke nájdete tepláky rôznych strihov a farieb. Klasická čierna, námornícka modrá alebo sivá sa budú hodiť na každú príležitosť a biela či béžová dokonca poslúžia ako základ pri komponovaní mestského stylingu.

Pozrite si aj lacné tepláky vo výrazných farbách – ako je červená alebo zelená – ktoré váš look spestrí. Skombinujte ich s teniskami zaujímavého strihu a hladkým topom a získate originálny komplet na každodenné prechádzky. Lacné dámske tepláky z kvalitných materiálov vydržia dlho v tom najlepšom stave. Obľúbené sú okrem iného čierne dámske tepláky s lemom, no výber strihov a farieb je oveľa väčší.

Dámske tepláky - pohodlie nadovšetko

Módne dámske tepláky musia byť aj mäkké, pohodlné, vzdušné - dobrou voľbou bude bavlna s elastanom, vďaka ktorej budú dámske tepláky pružnejšie. K domácim nohaviciam alebo na prechádzky zvoľte praktické modely – napríklad dámske tepláky s vreckami.

Ak hľadáte lacné nohavice na domáce nosenie a vykonávanie každodenných povinností, okrem iného budú fungovať klasické čierne tepláky, šedé alebo modré. „Tepláky“ však môžu mať aj iné – veľmi štýlové! Čierne alebo sivé tepláky v elegantnej edícii sú jedným z horúcich trendov!

Elegantné dámske tepláky

Tepláky tiež získali kúsok na štýle – pokojne ich môžete nosiť k smart casual kompletom alebo elegantnému oblečeniu bez obáv, že sa dopustíte módneho faux pas. Pre takéto štylizácie si vyberte medzi inými tepláky s vysokým pásom, ktoré zvýraznia vašu postavu.

Mnohé modely vďaka strihu aj farbe dokážu nahradiť iné nohavice, poskytujúce väčší komfort a nonšalanciu - ako napr šedé dámske tepláky, čierne hladké, s pásikmi alebo zlatými ozdobami či inými aplikáciami. Biele tepláky s teniskami rovnakej farby sú jedným z najmódnejších štýlov tejto sezóny.

Sivé tepláky budú zasa univerzálne – hodia sa k ležérnym kompletom a môžu byť aj formálnejšie. Podobne môžete využiť aj čierne dámske tepláky – v tomto prípade veľa závisí od ich strihu.

Móda elegantných teplákov pokračuje!

Veľmi obľúbené sú teraz elegantné tepláky – obuť si môžete dokonca lodičky, štýlové lodičky či klinové sandále a na chladné večery sako alebo bundu Ramones. Mimoriadne obľúbené sú v tejto skupine velúrové tepláky v rôznych farbách - vr. biele tepláky, béžové, zlaté alebo čierne.

Prezrite si všetky dostupné modely a objednajte si dámske sivé, čierne alebo biele tepláky - buďte túto sezónu trendy!

;