DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Tričká BASIC

59 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 59 items

Basic dámske tričko - klasické dámske tričko

Basic tričká sú základom mnohých štýlov – ako na každodenné nosenie, tak aj napríklad do kancelárie. Ak zvolíte minimalizmus, rozhodne by nemali chýbať vo vašom šatníku. Najobľúbenejšie sú čierne, sivé a biele basic tričká, keďže sa hodia k mnohým ďalším kúskom oblečenia a dajú sa s nimi vytvárať zaujímavé komplety.

Basic dámske tričká v šatníku každej ženy

Biele tričko ku skiny fit džínsom, alebo snáď sivé basic tričko pod dlhé sako? Ak máte radšej čiernu, oblečte si túto blúzku pod klasickú motorkársku bundu. Basic dámske tričko má mnoho využití a oplatí sa mať v šatníku aj pár párov v tlmených farbách. Vďaka nim môžete vytvoriť množstvo súprav, ktoré potom môžete spestriť doplnkami a získať tak originálny vzhľad.

Dámske tričko základného kancelárskeho štýlu

Napriek tomu, že basic dámske tričká sa hodia k mnohým mestským ležérnym štylizáciám, dobre poslúžia aj v súpravách do kancelárie či na významné udalosti – tu všetko závisí od doplnkov a iných prvkov oblečenia. Trblietavé džínsy a obyčajné tričko alebo biele basic tričko a módna sukňa dobre poslúžia aj na rodinných oslavách alebo na stretnutí s klientom. Basic dámske tričko má široké využitie a je mimoriadne univerzálne - doplňte si šatník a objednajte si nejaké basic tričká.