DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Pérové bundy

4 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 4 of 4 items

Dámska spodná bunda - najobľúbenejšia voľba

Dámska páperová bunda je najobľúbenejšou voľbou v zimnom období - je mimoriadne teplá a pohodlná, dokonale chráni pred chladom, vetrom a dažďom. Jeho strih umožňuje nosiť ho s akýmkoľvek stylingom - na deň, do kancelárie, na rande, na prechádzku alebo na významné oslavy. Na výber sú rôzne modely – pozrite si dámske páperové bundy dostupné v našej kolekcii.

Dámske spodné bundy - veľký výber modelov

V našom obchode je veľa modelov páperových búnd - môžete si vybrať ten, ktorý sa hodí na každodenné a elegantné súpravy. Náš obchod zahŕňa okrem iného klasické páperové bundy v čiernej, sivej, béžovej, námorníckej modrej, ale aj v pastelových odtieňoch. Dámska páperová bunda vo vašej obľúbenej farbe je perfektnou voľbou na zimu.

Páperová zimná bunda vo výrazných farbách

Módne sú aj výrazné farby – ako pomarančová, zelená, tyrkysová a predovšetkým ružová a fialová a metalické odtiene striebornej a zlatej. Odvážny návrh je medzi inými limetková alebo červená páperová bunda Módna je aj biela páperová bunda, no široká skupina fanúšikov má aj univerzálnu a klasickú čiernu páperovú bundu. Oplatí sa vidieť aj dámske páperové bundy zdobené kvetinovým alebo zvieracím motívom. Dámska páperová bunda prichádza v rôznych štýloch.

Spodná bunda na zimné výlety

Dámska páperová bunda dobre poslúži aj počas výletov, napr. výlety do hôr, sánkovanie, jazda na saniach či dlhé prechádzky. Hodí sa k športovému oblečeniu a obuvi - vtedy sa oplatí zvoliť dlhší model, nad kolená - najväčší tepelný komfort poskytne dámska dlhá páperová bunda.

Zimná páperová bunda nesmie chýbať počas dovolenky, na prechádzky so psom do lesa či parku, ale aj na stretnutia s priateľmi. Vybrané strihy dobre poslúžia aj v práci – dámske páperové bundy sa budú hodiť do kancelárskeho štýlu. Stačí zladiť jej model a farbu.

Elegantné dámske páperové bundy

Dámska páperová bunda s opaskom v páse pôsobí veľmi elegantne a štýlovo – dá sa nosiť do kancelárie aj na dôležité stretnutia. Modely s ľahkým pásom budú dôležitým prvkom stylingu. Pozrite si všetky modely – športové, ležérne aj elegantné – a vyberte si niečo pre seba.