DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Voskované nohavice

23 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 23 of 23 items

Voskové nohavice - základ elegantných súprav

Dámske voskované nohavice sú univerzálnym základom pre dámsky styling - sú veľmi štýlové a rýchlo si získali veľkú obľubu. Toto je jeden z horúcich trendov už niekoľko sezón! Voskové nohavice vám dodajú „wow“ efekt a tiež sa hodia k mnohým kúskom oblečenia a vytvoria jedinečné štýly. Pripomínajú kožené nohavice, sú však vyrobené z iného materiálu – a tak zapadajú do ekologických trendov.

Dámske voskované nohavice

Voskové dámske nohavice sa hodia ku všetkému - každodennému kompletu, ale dajú sa nosiť aj na pracovné stretnutia, dôležité formálne či rodinné oslavy. Dokonale sa hodia aj k rockovému štýlu - rovnako ako kožené nohavice, pretože dodávajú šmrnc a charakter - spolu s bundou ramones a členkovými topánkami či vysokými opätkami vytvoria dokonalý set na koncert. Alebo možno hľadáte nápad na outfit na párty či rande? Potom si oblečte navoskované nohavice s vysokým pásom – najlepšie čierne!

Dámske voskované nohavice a efekt kože

Voskované dámske nohavice, najlepšie rúrky, pripomínajú kožu, ale sú vyrobené zo špeciálne impregnovanej látky. Môžu mať jemný lesk alebo matnú verziu, pozornosť upúta ich jednotná hladká textúra. Ak máte radi kožené nohavice, budú sa vám páčiť aj voskované modely. Hodia sa ku košeliam, oversize bundám, koženým bundám, svetrom či topom na ramienka.

Dámske voskované nohavice - rôzne strihy a farby

Dámske voskované nohavice určite upútajú – aj keď ich skombinujete len s bielou košeľou a vysokými opätkami. Pre najlepší efekt sú čierne tubusy alebo voskované nohavice s vysokým pásom. V lete však môžete nosiť aj béžové voskované nohavice – ideálne pre boho styling! Zaujímavo vyzerajú aj nohavice v odtieňoch námorníckej modrej, zlatej a ružovej.

Pozrite si voskované nohavice v našej ponuke a siahnite po módnych strihoch a farbách!

;