DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Tričká s volánmi

66 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 66 items

Blúzky s volánikmi na leto

Blúzky s volánikmi sú perfektnou ponukou na leto – pristanú mnohým dovolenkovým štýlom. Blúzku bez ramien alebo blúzky s prestrihmi na pleciach si môžete obliecť na prechádzku po pláži alebo po promenáde alebo na večer do romantickej reštaurácie. Biele blúzky s volánikmi poslúžia ako základ pre mnohé zaujímavé štýly – bežné alebo večerné.

Blúzka bez ramien - boho štýl

Blúzka bez ramien sa hodí aj k boho štýlu - bavte sa s módou a tvorte kreatívne looky, pretože leto nemá rád nudu! Ak hľadáte perfektnú letnú blúzku, pozrite si všetky modely a vyberte si niečo pre seba – možno blúzku bez ramienok? Alebo trendy blúzky s prestrihmi na ramenách?

Takéto modely sa hodia k rôznym prvkom dámskeho šatníka a sú esenciou ženskosti – ich strih však znamená, že ich budeme nosiť s najväčšou pravdepodobnosťou v lete, počas dovolenkových ciest. Blúzka bez ramienok nie je dobrou voľbou na prácu v kancelárii, no pri cestovaní do teplejších krajín alebo jednoducho na dennú báze je absolútnou nevyhnutnosťou.

Blúzky s odhalenými ramenami - farby

Biela blúzka s odhalenými ramenami alebo pastelovými odtieňmi poslúži na každodenné nosenie a čierna blúzka s odhalenými ramenami na večer, napríklad na rande či oslavu. Dokonale prispôsobte jeho štýl a farbu príležitosti – vďaka obrovskému výberu si každá žena nájde model pre seba, ktorý sa hodí k jej štýlu, postave a príležitosti. Pozor si dajte aj na materiál, z ktorého je vyrobená - blúzka bez ramienok kraľuje lete, preto by mala byť z ľahkej a vzdušnej látky.

Španielska blúzka - esencia ženskosti

Dámske španielske blúzky sú mimoriadne ženské, dodávajú šarm a gracióznosť, úžasne splývajú napr. s krátkymi šortkami, džínsami alebo sukňami. Dolaďte k nim sandáliky na klinovom podpätku alebo módne lodičky a postarajte sa o bižutérne doplnky a celý styling bude hotový. Blúzka s odhalenými ramenami je dôležitým prvkom ležérneho stylingu – práve včas pred dovolenkou!

Pozrite si všetky španielske blúzky a postarajte sa o svoj vzhľad toto leto - ponúkame široký výber, dobrú kvalitu a atraktívne ceny!