Dostupnosť

Šaty s volánmi

Šaty s volánmi – zmyselné a ženské

Ženské, sexi a neobyčajne štýlové – šaty s volánmi sú top najmä v lete! Majú charakteristický strih s výstrihom, ktorý odhaľuje dekolt a ramená. Premýšľate, aký model si vybrať a s čím ho kombinovať ? Vďaka originálnemu strihu, každá ženy v nich pôsobí dievčenským dojmom.
Vhodne zvolené šaty dodajú šmrnc každej žene!

Šaty s volánmi – na každú príležitosť

Šaty s volánom sú určite must have – na výber je veľa strihov, napr.: casual, elegantné, čipkové, šaty v štýle boho a pod. Nezáleží na tom, či idete na prechádzku, na rande, oslavu alebo stretnutie so známymi - šaty s volánmi budú trefou do čierneho.

Šaty s volánom -  dodávajú ženám čaro

Obráťte svoju pozornosť na bavlnené šaty, ktoré Vám poskytnú komfort počas celého dňa - bavlna je prírodný materiál, ktorý umožňuje pokožke dýchať. Ak Vás zaujímajú jarné či letné šaty, tak tie s volánom Vám zaručia moderný vzhľad a pohodlie.

Ľanové šaty s volánom sú tiež dobrou voľbou - hodia sa k espadrilkám a klobúku. Na dôležité udalosti si môžete dovoliť farebnú či zdobenú verziu - maxi šaty, prípadne s čipkou alebo lesklými doplnkami. A možno Vás oslovia dlhé šaty bordovej farby? Alebo vyšívané či biele šaty s volánom? Takéto šaty na rande či bežný deň umožnia vytvoriť zaujímavý outfit.

Pozrite si šaty s volánmi v rôznych strihoch a farbách!