DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Teplákové súpravy

301 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 301 items

Dámske tepláky - voľba na každý deň

Dámske teplákové súpravy zaisťujú pohodlie a voľnosť - sú dokonalým outfitom na doma, keď neplánujete stretnutie s priateľmi alebo dôležitý výlet. Ak sa chystáte na deň doma, oblečte si mikinový set z mäkkého a príjemného materiálu vr. vyrobené z bavlny. Namiesto hodín príprav zvoľte pohodlie. Módne dámske teplákové súpravy sú tou najlepšou voľbou každý deň - doma, na záhrade, počas domácej kancelárie, oddychu alebo cez víkend.

Dámska tepláková súprava a chill - na lenivé dni

Dámska tepláková súprava je dokonalým riešením do domácnosti, keď nemusíte chodiť do práce, neplánujete spoločenské stretnutie alebo dôležité rozhovory či rodinné návštevy. Pozrite si naše pohodlné a módne dámske teplákové súpravy - v ponuke sú aj štýlové, elegantné a nielen športové modely.

Súprava dámskej mikiny je teraz veľmi módna, takže môžete vyraziť aj na rýchlu prechádzku so psom po okolí alebo na nákup na raňajky - tenisky alebo tenisky sa k nim hodia. Nie je to hanba, skôr uvedomenie si aktuálnych módnych trendov. Stavte na módnu dámsku teplákovú súpravu!

Dámska tepláková súprava - veľký výber modelov

V našom butiku nájdete rôzne dámske teplákové súpravy - farebné, biele, béžové, čierne, elegantné či dizajnérske súpravy. Každá z vás si nájde niečo pre seba - v glamour, minimalistickom štýle atď. Ak máte radi pohodlie, vyberte si dámsku teplákovú súpravu - perfektný set na každodenné nosenie. Môže zahŕňať napríklad dámske nohavice s rebrovaním a mikinu s kapucňou alebo bez nej.

Prezrite si všetky dámske tepláky a objednajte - našu ponuku neustále rozširujeme o nové modely - nájdite si svoj set. Dámske teplákové súpravy budú tou najlepšou voľbou na dni doma. Dámske teplákové súpravy sú väčšinou dvojdielne – skladajú sa z nohavíc a pohodlnej mikiny.

Dámska tepláková súprava na prácu z domu

Doma sa nemusíte obliekať ako do kancelárie – namiesto džínsov s vysokým pásom a košele si jednoducho oblečte dámske teplákové súpravy z mäkkého a hrejivého materiálu. Budú módne, pohodlné a voľné – ideálne na prácu v byte. Dvojdielnu teplákovú súpravu môžete nosiť aj s iným oblečením - džínsovou mikinou alebo teplákmi len s topom.

Vyberte si teplákovú súpravu – dámsku súpravu vo vašej obľúbenej farbe – a nestarajte sa o vzhľad ani pohodlie. Lacné dámske teplákové súpravy z vhodného materiálu, starostlivo vyrobené, vo vašej obľúbenej farbe alebo s módnym motívom, by nemali chýbať v šatníku každej ženy.

Súprava dámskych teplákov - elegantné súpravy

V ponuke sú aj elegantné dámske teplákové súpravy, v ktorých môžete bez obáv vyjsť z domu - na rýchlu kávu alebo prechádzku do parku. Ak k vám zavítajú hostia, nemusíte sa báť ani o svoj zovňajšok – na mieste vám príde módna dámska tepláková súprava. Pozrite si dostupné štýlové teplákové súpravy - dámsky set sa bude hodiť na každú príležitosť.

Objednajte si módne dámske teplákové súpravy - perfektný set na každodenné nosenie.