DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Cigaretové nohavice

28 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 28 of 28 items

Cigaretové nohavice - vzor elegancie

Cigaretové nohavice sú obľúbeným štýlom nohavíc s úzkou nohavicou siahajúcou nad členok. Preslávila ich okrem iného Audrey Hepburn. Dámske cigaretové nohavice sa hodia k mnohým formálnym štýlom. Cigarillos nohavice si môžete vybrať podľa svojej postavy, obľúbeného štýlu a príležitosti. Naša predajňa ponúka rôzne modely - pozri hladké cigarky, so vzormi (napr. kvety, pléd, etnické vzory alebo bodky) alebo s inými ozdobami, s vysokým pásom, rovné alebo zúžené.

Dámske cigaretové nohavice – s čím ich nosiť?

Cigarky si vyžadujú styling, aby nám opticky neskracovali výšku ani nohy. Veľmi často ich nosia vysoké a štíhle dámy, no ženám s trochu oblejšou postavou sa hodia aj strihy. Na mierne predĺženie a zoštíhlenie postavy ich stačí skombinovať s vysokými opätkami.

Elegantné cigaretové nohavice

Elegantné cigarky sú nepochybne univerzálnou voľbou, ak plánujete pripraviť formálny styling - napríklad do kancelárie, na dôležité stretnutie, skúšku, pracovný pohovor či konferenciu. Hodia sa ku košeliam, sakám či oblekom – sú častým prvkom elegantných dámskych štylizácií.

Okrem iného cigarky s lisovaným okrajom - tento strih zdôrazní ich elegantný charakter. Zvislé línie navyše opticky zoštíhľujú postavu. V našej predajni sú dostupné v rôznych farbách - vr. elegantné cigarky tmavomodré, čierne, šedé, béžové alebo v odtieni fľaškovozelenej. Pozrite si všetky modely a objednajte si cigarkové nohavice!

;