DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Látkové kraťasy

5 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 5 of 5 items

Látkové šortky - pohodlné a vzdušné

Látkové šortky sú základom dámskeho letného šatníka! Sú ľahké, pohodlné, vzdušné a dostupné v rôznych farbách. Osvedčia sa na dennej báze, ako aj pri športe, pretože poskytujú väčší komfort ako džínsy. V našej ponuke nájdete aj štýlové strihy, vhodné k elegantným kompletom - vyberte si dámske bavlnené šortky!

Dámske bavlnené šortky sú nenáročné na úpravu, stačí ich zladiť s topánkami a vhodným tričkom alebo topom, aby ste vytvorili letný look. Pružný materiál poskytne pohodlie a komfort – vyberte si dámske bavlnené šortky.

Dámske bavlnené šortky - výhody

Bavlnené oblečenie má mnoho výhod, pretože bavlna je prírodný materiál, hygroskopický, antialergický a príjemný k pokožke. Navyše je odolný, priedušný, dobre saje vlhkosť a ľahko sa žehlí. Dá sa často prať bez obáv o kvalitu oblečenia - dámske látkové šortky sa nebudú naťahovať ani nestratia farbu.

Dámske látkové šortky - pohodlné na leto

Dámske látkové šortky na leto nesmú chýbať. Sú pohodlné a vyzerajú skvele v kombinácii s topom alebo tričkom. Dámske bavlnené šortky sú povinnou výbavou letného šatníka. V našej predajni nájdete univerzálne aj módne strihy, ktoré zodpovedajú aktuálnym trendom - ako napríklad dámske bavlnené šortky s riflom, zaujímavou potlačou, nášivkou, s praktickými vreckami, modely po kolená, s nastaviteľným pásom, velúrové.

Pozrite si všetky štýly a nájdite dámske bavlnené šortky, v ktorých sa budete cítiť atraktívne.