DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Boyfriend

10 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 10 of 10 items

Boyfriend nohavice - nonšalancia a pohodlie

Dámske boyfriend nohavice sú synonymom slobody a nonšalancie - dokonale sa hodia k štýlu tomboy. Poskytujú originálny efekt, ale aj pohodlie - budú ideálne pre každodenný styling, pre mestský štýl. Stačí ich skombinovať s tričkom a čižmami alebo teniskami a vytvoríte módny vzhľad. Pozrite si boywear - džínsy a cargo nohavice - dostupné v našej ponuke.

Boyfriend nohavice – ležérny vzhľad

Dámski frajeri vyzerajú, ako keby si ich požičali od frajera – to je ich štýl! Vyznačujú sa zníženým pásom a voľným strihom, zvyčajne s dierkami, odreninami alebo nášivkami. Kto môže nosiť priateľské oblečenie? Tieto nohavice sa odporúčajú hlavne vysokým dievčatám, pretože zdôrazňujú prednosti postavy, dlhé nohy a urastené stehná.

Veľa možných štýlov

Boyfriend nohavice pre ženy ponúkajú veľa možností stylingu – dajú sa kombinovať s obyčajným tričkom a sakom či bundou, ale aj s mikinou. Hodia sa k športovému oblečeniu, ale vytvoria aj rozporuplný, mierne elegantný set - v závislosti od vašich preferencií. Boyfriend džínsy s vysokým pásom v kombinácii s klasickou bielou košeľou sú nápadom na pracovný set, ak nie je prísny dress code, a boyfriendy s dierami dodajú charakter a dravosť - nahoďte sako Ramones a budete sa cítiť ako hviezda.

Pozrite si dostupné dámske boyfriend nohavice a objednajte si vybraný model!