DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Oversize tričká

117 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 117 items

Oversize tričká

Voľné oversize tričká získavajú na popularite – sú pohodlné, univerzálne a hodia sa k mnohým kúskom oblečenia. Dávnejšie ich mali v obľube ženy, ktoré chceli skryť rôzne nedokonalosti - dnes sú plnohodnotným kúskom rôznych outfitov. Zabezpečujú pohodlie a moderný look - pozrite si voľné dámske tričká dostupné v našom eshope.

Pohodlné a voľné dámske tričká poslúžia sko dôležitý akcent každodenného outfitu, ale tiež do práce či na dôležité stretnutie.. Pozrite si rôzne modely a vyberte si tričko obľúbenej farby - univerzálne dlhé dámske tričko v bielej farbe sa hodí na každú príležitosť. Oplatí sa vybrať si taktiež farebné oblečenie na leto - oversize tričká sú skvelé na pláž či na prechádzku.

Overisze tričko – moderný look

Oversize tričká sú jedny z tých, ktoré ženy zbožňujú - hodia sa ku každému typu postavy. Tento model sa hodí taktiež štíhlym dámam - v kombinácii so štýlovými pásikmi budú skvelý duet. Pokiaľ nemáte úzky pás, týmto spôsobom to hravo zamaskujete.

Voľné dámske tričká s úzkymi nohavicami - ako legíny alebo úzke jeansy - sú skvelým casual outfitom. Vyberte si voľné tričko, k tomu pohodlné tenisky alebo balerínky a cíťte sa štýlovo nehľadiac na príležitosť.