DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Večerné šaty

131 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 131 items

Večerné šaty na špeciálne príležitosti

Chcete vyzerať štýlovo a krásne? Elegantné spoločenské šaty sú tou najlepšou voľbou na špeciálne príležitosti a oslavy. Ak zvažujete styling na svadbu svojej kamarátky, babkine 80. narodeniny, silvestrovský ples, romantickú večeru alebo do divadla, dámske šaty budú ako stvorené. Šaty na rande, civilnú svadbu, ale aj šaty na firemnú akciu budú tou najlepšou voľbou.

Krásne šaty sú základom stylingu

Na výber je toľko štýlov a farieb, že ľahko nájdete ten dokonalý - v našom obchode nájdete okrem iného napr. spoločenské šaty, dlhé šaty, pastelové šaty na svadbu, dlhé a midi spoločenské šaty, šaty na rozlúčku so slobodu a pod. Pozrite si celú ponuku a nájdite si model pre seba - objednajte si šaty online.

Čierne, biele, červené večerné šaty - výber farieb

K dispozícii sú okrem iného krátke, dlhé, čierne večerné šaty s kovovým leskom, s otvoreným chrbtom, midi večerné šaty a mnohé ďalšie. Každá žena si nájde strih, farbu aj dĺžku vhodnú pre seba a jej postavu. Obľúbenou voľbou sú čierne večerné šaty, ale aj gaštanové či biele.

Dlhé spoločenské šaty, midi či krátke šaty nájdete v rôznych odtieňoch - čierne spoločenské šaty sa budú hodiť na rôzne príležitosti a červené spoločenské šaty budú voľbou pre odvážne a sebavedomé dámy. 

Spoločenské šaty a šaty na špeciálne príležitosti - veľký výber štýlov

Ponúkame mnoho modelov rôznych strihov, dĺžok a farieb - čierne, červené, tmavomodré alebo sivé šaty sú klasickou voľbou na akúkoľvek významnú príležitosť. Vyberte si aj vy podľa svojho vkusu a najnovších trendov a spoločenské šaty dokonale zdôraznia vaše prednosti - šaty s dlhým rukávom sa budú hodiť na významné príležitosti, lesklé šaty na párty do klubu, čipkované šaty na svadbu, midi večerné šaty na rôznych gala podujatiach. V našej ponuke nájdete aj elegantné šaty pre dámy v zrelom veku - ako napr dlhé večerné šaty, lesklé večerné šaty alebo minimalistické a elegantné čierne spoločenské šaty.

Midi večerné šaty – univerzálna voľba

Midi šaty sú obľúbenou voľbou, pretože sú univerzálne – pristanú rôznym typom postavy a hodia sa na rôzne príležitosti. Takéto večerné šaty by mali byť v šatníku každej ženy. Častou voľbou sú aj dlhé spoločenské šaty po členky - môžu to byť čierne spoločenské šaty.

Večerné mini šaty

Rôzne elegantné dámske šaty sa budú hodiť aj na iné príležitosti. Oblečte si mini večerné šaty na rande alebo na bežné stretnutie s priateľmi – tieto krátke večerné šaty majú odvážny dizajn. V tejto úlohe napr. čierne večerné šaty, tmavomodré alebo strieborné.

Pozrieť všetky šaty - butik je plný rôznych modelov a strihov na každú príležitosť. Objednajte si lacné večerné šaty a vyzerajte nádherne bez ohľadu na príležitosť - dlhé, midi alebo krátke spoločenské šaty budú perfektné!