DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Kabáty

166 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 166 items

Dámsky kabát na každé ročné obdobie

Módne dámske kabáty sú najobľúbenejším vrchným oblečením jesennej sezóny. Na výber sú rôzne modely - vr. dámske ležérne kabáty, elegantné a dokonca v súlade so športovým štýlom. Dámsky kabát účinne ochráni pred chladom a miernym dažďom a zároveň vám umožní vytvoriť jedinečný štýl.

Pozrite si lacné dámske kabáty a nájdite ten pravý pre vás.

Dámske kabáty na jeseň a zimu

Aj keď sa trendy neustále menia, dámske kabáty sa stali stálicou vo svete dámskej módy. Oplatí sa mať aspoň jeden na jeseň a druhý na zimu, aby ste zabezpečili najlepšiu ochranu pred chladom. Spolu s čižmami bude dámsky kabát tvoriť harmonické duo. V teplejších jesenných dňoch dobre fungujú ľahšie pršiplášte a ľahké kabátiky. Aj na jeseň môžete bundu úspešne vymeniť za dámsku pršiplášť.

Módne dámske kabáty - základ jesenných súprav

Kabát je často základom stylingu - túto sezónu okrem iného camel a šedé kabáty, dámsky dvojradový kabát, ale aj modely v pastelových odtieňoch. Oplatí sa ich spestriť rôznymi doplnkami – napríklad šatkou či ozdobným opaskom. Dámske kabáty nadobúdajú štýl s doplnkami.

Elegantné dámske kabáty

Pozrite si módne dámske kabáty - dlhšie aj kratšie, so stojatým golierom, dvojradové atď. Správne zvolený dámsky kabát dodá eleganciu a môže byť aj dobrým spoločenským postavením. Vlnené kabáty či klasický trenčkot zdôrazňujú ženskosť a svedčia o znalosti trendov a láske k elegancii.

Prezrite si všetky modely a vyberte si elegantný dámsky kabát!