DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Členkové topánky

17 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 17 of 17 items

Dámske členkové topánky - veľký výber

Koľko chutí, toľko čižiem! Dámske členkové topínky a čižmy sa stali natoľko obľúbeným typom obuvi, že výrobcovia si tento trend rýchlo všimli a rozšírili svoju ponuku o nové návrhy. Vybrať si môžete kožené, semišové, členkové čižmy v boho štýle, elegantné dámske a ležérne členkové čižmy, ploché členkové čižmy, kovbojské čižmy, vysoké opätky, hrubé podrážky či kliny.

Pozrite si celú našu ponuku a vyberte si dámske topánky čižmy! Nižšie nájdete množstvo inšpirácií, ako ich nosiť. Radíme tiež, ktoré modely stoja za pozornosť.

Čo odlišuje dámske topánky čižmy?

Dámske čižmy by mali byť v šatníku každej ženy. Vyznačujú sa neuveriteľným univerzalizmom a nadčasovosťou. Ide o plné topánky s vyšším alebo nižším opätkom, ideálne hlavne na jesenné, zimné a jarné obdobie. Ich poznávacím znakom je aj dlhší zvršok. Lacné dámske čižmy, vhodné pre akýkoľvek styling, nájdete v našom obchode.

Čižmy, členkové topánky - rôzne štýly na výber

V našej predajni si môžete vybrať čižmy v rôznych štýloch - vr. nazúvacie, šnurovacie, zapínané na klasickú alebo ozdobnú pracku, čižmy krátke alebo na zips. Najobľúbenejšie sú vysoké čižmy, teda s opätkom aspoň 5 cm, najlepšie 7 cm alebo 9 cm. Takéto elegantné dámske čižmy dodajú štýl akémukoľvek štýlu do kancelárie, na rande alebo na významnú oslavu.

Vybrať si môžete aj čižmy s hrubou podrážkou ideálne do daždivých dní, ktoré vašim nohám poskytnú ochranu a stabilitu. Dámske ploché čižmy sú zasa ako stvorené na každodenné nosenie – sú pohodlné a dovolia nohám odpočívať.

Takéto lacné dámske ploché čižmy musíte mať, ak nemáte nápad na originálny look, no chcete vyzerať dobre a cítiť sa sebavedomo. Ploché čižmy by mali byť po ruke, ak si nohy vyžadujú odpočinok. V kancelárii môžete mať pár navyše na výmenu vysokých podpätkov po dôležitom obchodnom stretnutí.

Dámske čižmy - módne farby

Camel topánky. Ťavie čižmy sú jedným z trendov už niekoľko sezón. Ukázalo sa, že sú veľmi všestranné a štýlové - môžu sa nosiť s béžovým kabátom, koženou alebo prešívanou bundou. V podobnom odtieni stačí zladiť ostatné doplnky vr. kabelku alebo rukavice na vytvorenie úspešného setu. Charakteristickým znakom znalosti módnych trendov a zmyslu pre estetiku sú ťavie čižmy.

Čižmy v iných farbách. Klasickou voľbou budú dámske čierne čižmy, ktoré sa hodia takmer ku všetkému a mali by byť vždy pripravené v šatníku. Dámske členkové topánky a čižmy nájdete aj v iných farbách - v rôznych odtieňoch hnedej či šedej, ale aj v grafitovej či olivovej farbe. Jedným z najzaujímavejších nápadov sú dámske čižmy, khaki čižmy a bordové.

Objednajte si elegantné dámske členkové topánky a vytvorte módne štýly!