Dostupnosť

Šaty na svadbu

Showing 1 - 8 of 8 items

Šaty na svadbu – štýlové svadobné kreácie

Ideálne šaty na svadbu musia byť štýlové, elegantné, moderné, ale tiež pohodlné  -každá žena túži vyzerať pekne a zabávať sa do bieleho rána. V našom eshope nájdete rôzne šaty na svadbu - na výber je mnoho strihov.

Ako šaty na svadbu sa hodia aj koktejlové šaty v pastelových farbách. Dolaďte k nim topánky a jemné šperky a získate úžasný outfit. Vsaďte na harmóniu, ale aj dokonalý strih - šaty na svadbu musia sedieť k postave aj typu krásy.

Miera má význam

Šaty na svadbu by mali byť štýlové, ale tiež minimalistické - nezabudnite, že v tento deň je kráľovnou len nevesta. Šaty na svadbu - dlhé aj strednej dĺžky - sú najčastejšou voľbou. Zvolené šaty zvýraznia charakter udalosti - preto by nemali byť krátke, odvážne a v príliš výraznej farbe. Skromná elegancia je základom úspechu.

Dlhé šaty na svadbu sú skvelou voľbou pre dámy, ktoré chcú skryž nedokonalosti - model strednej dĺžky umožní vystaviť nohy na obdiv. Najprv určite slabé a silné stránky Vašej postavy, a podľa toho si vyberte šaty na svadbu. Aby ste skryli široké boky, vhodné budú šaty s rozšírenou spodnou časťou, v tvare písmena A, obtiahnuté od pása hore.

Šaty na svadbu podľa typu postavy

Pokiaľ Vám záleží na úzkom páse, vyberte si k šatám štýlový opasok. Najlepšie budete vyzerať v šatách rovného strihu, ale vo vhodne zvolenej farbe - šaty na svadbu sa pekne prezentujú v odtieni púdrovej ružovej, fuchsie, mäty či marhuľovej farbe, ale aj béžových odtieňoch.

Pozrite si všetky šaty na svadbu - lacné, elegantné a kvalitné - v našom eshope a vyberte si tie ideálne pre seba.