DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Tričká na ramienka

12 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 12 of 12 items

Dámske tielka - ideálne na leto

Obľúbené dámske tričká s ramienkami vás v chladnejších mesiacoch ochránia pred chladom a v lete môžu byť základom rôznych štýlov. Sú v rôznych jednoduchých štýloch a mnohých farbách - v našej ponuke si určite nájdete to, čo potrebujete. Prezrite si celú kolekciu a vyberte si tričká s ramienkami.

Nadčasové tričko s ramienkami

Univerzálne a nadčasové dámske tielko môže byť základom mnohých mestských, ležérnych či víkendových outfitov. Ak je horúco, potrebujete ľahké a vzdušné tielko – najlepšie bavlnené, pre čo najlepší komfort pokožky. Tričká bez rukávov sú počas sviatkov najčastejšie noseným oblečením!

Dámske tielko na každé ročné obdobie

Dámske tielko je skvelou voľbou nielen na leto - je absolútnou nevyhnutnosťou v šatníku každej ženy. Dámske tričko s ramienkami sa bude skvele hodiť na dovolenku a fitka, ale aj ako prvok mestského stylingu. Pohodlné a vzdušné dámske tričká by ste mali nosiť aj na jeseň a v zime pod košeľu či mikinu, aby vás zahriali.

Prezrite si dámske tričká dostupné v našom obchode a vyberte si model vo svojej veľkosti. Košele bez rukávov by mali byť v šatníku každej ženy.