DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Šaty oversize

126 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 126 items

Oversize šaty - módne farby a trendy

Pohodlné oversize šaty sa budú skvele hodiť na každodenné nosenie - poskytnú pohodlie pri nosení a spestrené niekoľkými doplnkami dodajú štýl. Sú pohodlné, ľahké a vzdušné, dodajú aj dievčenský šarm. Nezvýrazňujú pás, no rozšírené mini s odhalenými ramenami pôsobia mimoriadne žensky a ako letné šaty budú perfektné! Oversize šaty na jeseň? Možno sivej farby?

Voľné šaty - v športovom a ležérnom štýle

Oversize šaty sa hodia k ležérnemu alebo aj športovému štýlu - nosiť môžete tenisky, tenisky či sandále, kabelku či tašku, ale aj rôzne doplnkové doplnky, ktoré im dodajú charakter. Šaty - voľné a pohodlné - budú dobrou voľbou aj na jazdu na bicykli alebo na piknik v parku.

Štýlovým modelom na každodenné nosenie a nielen to, sú aj vzdušné kvetinové šaty - kvetinové motívy stále patria medzi horúce trendy.

Vzdušné šaty - univerzálny model

Voľné a vzdušné oversize šaty sú tiež mimoriadne univerzálne - preto si získali takmer všetky ženské srdcia! Hodí sa na každý deň, no mnohé modely si obujete aj do práce, na kávičku s kamarátkou, na stretnutie na terase či grilovačku. Elegantnejšie modely dobre poslúžia aj do práce a na oficiálnejšie stretnutia.

Dobrou voľbou budú aj vzdušné šaty na svadbu – môžete si ich obliecť na špeciálne príležitosti a oslavy. Módny a štýlový, bude dobrým základom pre mnoho štýlov. Biele vzdušné šaty béžovej alebo pastelovej farby, ako aj dlhé vzdušné šaty sa k tejto úlohe budú hodiť ako stvorené.

Pozrite si všetky oversize šaty dostupné v našej ponuke.

;