Dostupnosť

Šaty oversize

Showing 1 - 9 of 9 items

Šaty oversize


Pohodlné ovesize šaty budú ideálne na každý deň - zabezpečia komfort počas nosenia, a v kombinácii s rôznymi doplnkami dodajú štýl. Sú pohodlné, ľahké a vzdušné a dodajú dievčenské čaro. Nezvýrazňujú pás, ale aj mini verzia s rozšíreným strihom a odhalenými ramenami sa bude prezentovať neobyčajne žensky a budú ideálne ako letné šaty! Šaty overisze na jeseň? Čo tak predĺžený model v odtieňoch šedej?

Voľné šaty


Šaty oversize strihu sa hodia k štýlu casual a dokonca k športovému - môžete k nim nosiť tenisky, sneakersy alebo sandále, takisto kabelku či batoh, ale aj iné doplnky, ktoré im dodajú štýl. Šaty–voľné a pohodlné – budú dobrou voľbou aj na výlet na bicykli či piknik v parku.

Pohodlé a vzdušné šaty oversize – práve preto si získala srdcia takmer všetkých žien! Hodia sa na každý deň, ale mnohé modely si môžete obliecť aj do práce, na kávu s priateľkou či stretnutie na terase alebo spoločný gril. Elegantnejšie modely sa hodia  tiež do práce a na oficiálnejšie stretnutia. Pozrite si všetky šaty oversize strihu dostupné v našej ponuke."