DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Šaty do práce

227 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 227 items

Pohodlné a elegantné šaty do práce

Elegantné a jemné šaty sa ideálne hodia ku kancelárskemu dress code. Pre mnohé dámy sú základom každodenných outfitov do kancelárie. Vhodne zvolené šaty do práce dodajú ženskosť a sebaistotu, a zároveň podčiarknu prfesionálny vzhľad.

Vyberte si vhodný strih a farbu v závislosti od pravidiel panujúcich vo Vašej firme. U nás nájdete modely tešiace sa veľkej obľúbenosti - napr. elegantné biznis šaty, dlhé šaty pod kolená či tiež zvýrazňujúce pás. Pozrite si všetky modely a nájdite si model hodiaci sa k Vašej postave a pracovnej pozícii.

Biznisové šaty – stavte na minimalizmus

Klasický strih šiat do kancelárie bude najvhodnejší - odpustite si nadbytok ozdôb a intenzívne farby. Aby celok vyzeral dobre, musíte doladiť tie správne doplnky - kabelku, hodinky a šperky.


Ak obľubujete klasické modely, dobrým výberom budú klasické šaty do práce, čiže úzke s výstrihom do V. Budú sa hodiť väčšine postáv a jemne ich zvýraznia. Môžete si vyberať z pomedzi rôznych farieb - trendová je šedá či béžová, ale aj klasická čierna, tmavomodrá, tmavozelená, bordová, levanduľová a v lete pastelové odtiene.

Jesenné šaty do kancelárie

Jesenné šaty do kancelárie majú dlhý rukáv a plný dekolt - obľúbené sú pletené modely, ktoré pripomínajú dlshšie svetre. Zabezpečia teplo a komfort, a spolu s čižmami a vhodne zvolenou krátkou bundou (napr. koženou) vytvoria módny outfit.

;