Dňa 1.07 bude telefón mimo prevádzky. Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosť.

Doručenie zdarma od 59,99 € PRI PLATBE VOPRED

Šaty do práce 

Showing 1 - 30 of 54 items

Pohodlné a elegantné šaty do práce


Elegantné a jemné šaty sa ideálne hodia ku kancelárskemu dress code. Pre mnohé dámy sú základom každodenných outfitov do kancelárie. Vhodne zvolené šaty do práce dodajú ženskosť a sebaistotu, a zároveň podčiarknu prfesionálny vzhľad.

Vyberte si vhodný strih a farbu v závislosti od pravidiel panujúcich vo Vašej firme. U nás nájdete modely tešiace sa veľkej obľúbenosti - napr. elegantné biznis šaty, dlhé šaty pod kolená či tiež zvýrazňujúce pás. Pozrite si všetky modely a nájdite si model hodiaci sa k Vašej postave a pracovnej pozícii.

Biznisové šaty – stavte na minimalizmus


Klasický strih šiat do kancelárie bude najvhodnejší - odpustite si nadbytok ozdôb a intenzívne farby. Aby celok vyzeral dobre, musíte doladiť tie správne doplnky - kabelku, hodinky a šperky.

Ak obľubujete klasické modely, dobrým výberom budú klasické šaty do práce, čiže úzke s výstrihom do V. Budú sa hodiť väčšine postáv a jemne ich zvýraznia. Môžete si vyberať z pomedzi rôznych farieb - trendová je šedá či béžová, ale aj klasická čierna, tmavomodrá, tmavozelená, bordová, levanduľová a v lete pastelové odtiene.

Jesenné šaty do kancelárie


Jesenné šaty do kancelárie majú dlhý rukáv a plný dekolt - obľúbené sú pletené modely, ktoré pripomínajú dlshšie svetre. Zabezpečia teplo a komfort, a spolu s čižmami a vhodne zvolenou krátkou bundou (napr. koženou) vytvoria módny outfit.