Dostupnosť

Mini šaty

Showing 1 - 30 of 52 items

Mini šaty– zmyselné a štýlové


Výnimočne sexi a ženské – mini šaty sa hodia na rôzne príležitosti, nielen na domáce oslavy alebo návštevu klubu. Skvelo podčiarkujú ženské krivky a sú moderné už veľmi dlho. Tak ako aj strih, tak aj dĺžka si získali mnoho milovníčok - mini sukne si rýchlo získali srdcia žien.

Mini šaty môžu byť rôzne – na výber sú rôzne strihy, farby aj štýl. Každá žena, nezávisle od postavy a vkusu, si nájde nejeden outfit na vybranú príležitosť. Šaty– krátke alebo dlhé– sú základom výnimočne ženských stylingov. Na výber sú mini šaty rozšíreného strihu, s kvetinovým, pásikovým, bodkovaným či iným vzorom.

Mini večerné šaty

Krátke šaty sú zväčša obtiahnuté a zvýrazňujú krivky. Sú pekné, pohodlné a dodajú šmrnc. Nie je však pravdou, že sa hodia len ženám s ideálnou postavou. Mini večerné šaty zo saténu či tylu alebo s flitrami sú synonymom večerného outfitu.

Pozrite si všetky modely a vyberte si niečo pre seba - mini sukňa sa hodí na mnohé príležitosti - oslavu so známymi, ale tiež dôležité večerné návštevy. Krátke večerné šaty spôsobia naozajstný ošiaľ - sú elegantné, a s vhodnými doplnkami budú skvelou voľbou."