DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Jarné kabáty

119 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 119 items

Dámske jarné kabáty – základ stylingu

Jarné kabáty nie sú také populárne ako jesenné a zimné, ale majú svojich verných prívržencov. Je to dobrá voľba na prvé teplé dni, kedy môžete konečne vyzliecť ťažšie kabáty a bundy v prospech ľahších modelov. Pozrite si dámske jarné kabáty dostupné u nás.

Dámsky jarný kabát - základ mnohých súprav

Dámsky jarný kabát zvýrazní vaše prednosti a bude sa skvele hodiť k sukni a nohaviciam. Dámske jarné kabáty navyše umožňujú vytvárať rôzne súpravy – kľúčom k úspechu sú rôzne doplnky. Dámsky jarný kabát vyzerá dobre s čižmami, džínsami alebo ceruzkovými sukňami - bude ideálny na každodenné nosenie alebo do kancelárie.

Dámsky jarný kabát na teplejšie dni

Jarný kabát by mal byť ľahký a vzdušný, no zároveň musí chrániť pred chladom. Takýto prehoz vám nedá prefúknuť, ale bude základom pre nejeden styling - môžete si vybrať klasiku alebo si vybrať jarný dámsky kabát s originálnym dizajnom.

Dámske jarné kabáty môžu byť aj v pastelových odtieňoch – púdrová ružová je momentálne mimoriadne módna. Doplňte ho doplnkami v šedej a bielej farbe. Takéto dámske jarné kabáty prinesú trochu optimizmu!

Dámsky jarný kabát - rôzne modely

Módne sú jarné trenčkoty s opaskom, kabát asymetrického strihu či strih pripomínajúci dlhé oversize sako. Dámsky jarný kabát vám umožní dosiahnuť rôzne efekty – vždy v súlade s aktuálnymi trendmi.

Sledujte módu a vyberte si dámsky jarný kabát z našej rozsiahlej kolekcie - pozri všetky modely

;