DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Bundy ramonesky

36 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 36 items

Motorkárske bundy – štýly na každú príležitosť

Dámska motorkárska bunda je jedinečná stylingová bunda s pazúrom - je hosťom v šatníku každej ženy, ktorá má rada rock and roll. A nielen to! Koženaá bunda sa perfektne hodí k džínsom a košeli, ale aj k elegantným štylizáciám - sukne, šaty, biele košele a pod. Ak je správne upravená, môžete ju nosiť na dennej báze, na obchodné stretnutia, do kancelárie, na rande. a pri rôznych významných príležitostiach. Dámske čierne kožené bundy sú klasikou a absolútnou nevyhnutnosťou v šatníku každej ženy!

Kožená bunda - bunda pre klasický set

K bunde a džínsom ľahko vytvoríte nadčasový set – stačí vám obyčajné tričko alebo sveter. Nezabúdajte však, že dôležité sú aj doplnky – napríklad vysoké opätky, kabelka s módnym zvieracím vzorom alebo zdobená cvočkami, klasické šperky. Originálne doplnky mu dodajú originálny charakter. Čierna dámska bomber bunda nepotrebuje veľa doplnkov, no mali by byť vhodne zladené.

Dámska motorkárska bunda - klasická

Ako nosiť bundu, aby vyzerala žensky? Ide o nevšedný kus oblečenia, ktorý sa perfektne hodí k rôznym súpravám – vrátane tých klasických. Dámska čierna bunda sa bude hodiť na bežné či oficiálne štylizácie, na prechádzku, na rande alebo na dôležité pracovné stretnutie.

Nápadov na styling s nadčasovou bundou je veľa - kožená bunda sa hodí nielen k rockovým kompletom. Čierny dámsky bomber sa bude hodiť aj do práce - hodí sa k opätkom aj bielej košeli.

Dámska kožená motorkárska bunda – akú farbu si vybrať?

Hoci je najobľúbenejšia klasická dámska čierna kožená bunda, na výber sú bundy aj v iných farbách. Červená motorkárska bunda sa hodí k elegantným súpravám, no spája sa aj s rebéliou a túžbou prejaviť sa. Obľúbené sú aj tmavomodré a olivové modely a v odtieňoch hnedej a béžovej. Dámska kožená motorkárska bunda - bez ohľadu na farbu - je jedným z najobľúbenejších štýlov búnd na jar.

Dámska hnedá bunda - v boho štýle

Hnedá motorkárska bunda sa navyše hodí k boho štýlom, ktoré sú výnimočne módne už niekoľko sezón. Môže byť kožená alebo semišová, zdobená strapcami alebo výšivkou – hodí sa okrem iných aj taká hnedá motorkárska bunda. k bielym šatám alebo džínsom a modrej košeli.

Kožená bunda – k rockovým kompletom

Klasická motorkárska bunda sa perfektne hodí k rockovým kompletom - džínsy alebo kožené nohavice, košeľa, opasok s ozdobnou prackou a pod. Dá sa kombinovať s čižmami alebo kovbojskými čižmami - perfektne sa hodí na každý deň, ale aj na koncerty a hudbu festivaly. Dámske kožené bundy majú radi doplnky v rockovom štýle!

Pozrite si kožené bundy v našom e-shope!

;