DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Bundy bomberky

39 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 39 items

Bomber bundy - v mestskom štýle

Bomber bundy rýchlo ukradli srdcia žien – v uliciach miest kraľujú už niekoľko rokov. Dokonale sa hodia k ležérnemu aj športovému štýlu, dokonale splynú s väčšinou odevov - hodia sa k džínsom, košeliam, tričkám, mikinám, teniskám, teniskám či čižmám. Bomber sa oplatí mať vo svojom šatníku – čím sa vyznačujú obľúbené bombery?

Dámske bomber bundy – univerzálna voľba

Dámska bomber bunda je vhodná na rôzne príležitosti a s nadšením ju nosia ženy všetkých vekových kategórií - hlavne v jarnom období. Tieto modely sú praktické a mimoriadne univerzálne, hodia sa ku všetkému. Môže to byť dámsky čierny, béžový, ružový, khaki bomber alebo štýlový biely bomber - výber farieb je obrovský!

Čierny bomber alebo dámsky dlhý bomber - na prechádzky

Dámsky bomber je dobrou voľbou na každý deň – na prechádzku so psom, nákupy či kávu s kamarátkou. Nemá kapucňu, ale má praktické vrecká a skvele sa bude hodiť aj na výlet mimo mesta. Čierna bomber bunda sa hodí ku všetkému a je mimoriadne všestranná. Dlhý dámsky bomber sa však môže hodiť aj do lesa či na výlety do prírody - bude pohodlný a poskytne tú najlepšiu ochranu. Dobrým nápadom bude aj bomber s kapucňou – ideálny na mrholenie.

Dámska bomber bunda - pohodlná a štýlová

Dámska bomber bunda je dobrou alternatívou, ktorá kombinuje vlastnosti bundy a mikiny. Úspešne ich nahradí, je to aj alternatíva k námorníctvu. Môžete ho nosiť aj pod hrubšiu zimnú bundu. Bomber sa hodí k športovým a každodenným štýlom, ale aj k šatám - napríklad kvetinový bomber.

Bomber bunda - bunda na každý deň

Oplatí sa vybrať si dámske bombery s originálnym dizajnom, vyrobené z rôznych materiálov, so zaujímavými vzormi, kombinujúce rôzne látky a búrajúce stereotypy. Široký výber bomberov umožňuje nájsť dokonalý model – môže to byť praktický dámsky čierny bomber, ale aj mimoriadne módny a dizajnový bomber s kvetmi či inými motívmi. Alebo sa vám možno bude páčiť výrazný červený alebo limetkový bomber? Na výber je veľa rôznych modelov a farieb - skontrolujte ich všetky!

;