DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Kraťasy

257 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 257 items

Módne dámske šortky

Dámske šortky musíte mať každé leto! Sú veľmi pohodlné a vyzerajú skvele, poslúžia ako základ mnohých súprav. Už niekoľko sezón sú veľmi obľúbené a pokojne ich možno považovať za nadčasové. V našej ponuke nájdete dámske šortky z rôznych materiálov.

Dámske šortky - široký výber

V prípade šortiek je výber obrovský. Vybrať si môžete okrem iného dámske bavlnené šortky ideálne na pláž, riflové šortky rôznych strihov a dĺžok, šortky s vysokým pásom - ideálne v kombinácii s obyčajnou košeľou, šortky s vyhrnutými nohavicami, módne odreniny alebo ozdobné aplikácie resp. výtlačkov. Džínsovina je jednou z najobľúbenejších materiálov v každom ročnom období – pozrite sa na dámske krátke šortky a vyberte si nadčasovú džínsovinu!

Dámske krátke šortky - rôzne dĺžky

Dámske krátke nohavice krásne zvýraznia nohy a štíhlu postavu aj atletickú líniu stehien a pás ozvláštni dámske šortky s vysokým pásom.

Alebo možno dávate prednosť šortkám s trochu dlhšími nohavicami? Tie sa zas budú hodiť do smart casual štýlov a do práce v kancelárii, ak neexistuje striktný dress code. Voľné ležérne dámske šortky budú pohodlné a vzdušné, ideálne na pláž či prechádzku. Šortky zviazané v páse s vypasovaným topom dodajú postave ľahkosť.

Dámske šortky sú nepostrádateľným prvkom v šatníku každej ženy. Prezrite si všetky naše dámske šortky, nájdite si model, v ktorom sa budete cítiť pohodlne a objednajte.