DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Tričká s potlačou

123 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 123 items

Tričká s potlačou - módne a originálne

Obyčajné tričká majú široké spektrum priaznivcov, no ak preferujete pestrý dizajn, vyberajte si tričká s originálnymi potlačami či nápismi. V našej ponuke nájdete tričká s jemnými motívmi, ale aj výrazné, ktoré budú hlavným prvkom stylingu. Túto sezónu sú módne okrem iného aj tieto plameniaky, ananásy, vodné melóny a kvetinové motívy.

Prezrite si všetky dostupné tričká s dámskou potlačou a vybrané si objednajte.

Čierne alebo biele tričko s potlačou

Na výber je veľa modelov – čierne dámske tričko s potlačou sa bude hodiť na každodenné nosenie aj do kancelárie. Obľúbené je aj biele tričko s potlačou, môžete ho nosiť k saku alebo koženej bunde a čižmám. Čierne tričko s potlačou alebo jemným motívom si môžete obliecť aj do práce.

Tričko s potlačou - vyberte si svoj dizajn

Veľmi obľúbené sú dámske tričká s potlačou - hodia sa hlavne k ležérnym súpravám, ktoré nosíme každý deň. Noste ich s džínsami alebo šortkami a bombermi alebo bombermi a teniskami – perfektne sa hodia do mestského štýlu.

Základ a pozadie alebo kontrast – vyberte si tričká s potlačou

Nebojte sa odvážnych kombinácií a farieb – dámske tričko s dámskou potlačou sa bude hodiť k mnohým kúskom oblečenia. Môžete tiež kombinovať rôzne modely s mnohými farbami. Tričko s potlačou bude skvelým podkladom a podkladom, prípadne bude pôsobiť na báze kontrastu. Nejedno čierne dámske tričko s potlačou, biele alebo farebné, by nemalo chýbať v dámskom šatníku!

Dámske tričká s potlačou

Tričko s dámskou potlačou je jedným z najčastejšie nosených kusov oblečenia - hodí sa ku všetkému a na rôzne príležitosti. Môžete ho nosiť k džínsom, kabátu, saku či mikine, do práce či na prechádzku, ale aj k ležérnym a športovým kompletom. Módne tričko s dámskou potlačou nájdete v rôznych strihoch - aj k elegantným súpravám.

Vyberte si model, ktorý vyhovuje vášmu štýlu – k dispozícii sú rôzne štýly a farby. Dámske tričko s jemnou, modernou, retro, etnickou potlačou a pod. Dámske tričko s potlačou je módne v rôznych farbách - ako napr. univerzálne a praktické čierne tričko s potlačou, klasické biele tričko s potlačou a iné modely.

Pozrite si všetky tričká s potlačou a objednajte si!