DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Večerné blúzky

76 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 76 items

Večerné blúzky

Elegantné večerné blúzky sú absolútny must have v šatníku každej ženy. Nájsť vhodný kúsok na rande, pracovné stretnutie, skúšku či dôležitú udalosť nie je vždy jednoduché? Vhodné budú večerné blúzky - v našom eshope ich nájdete v rôznych farbách!

Elegantné večerné blúzky vhodné na dôležité udalosti.

Večerné blúzky sa líšia od tých, ktoré nosíme na bežný deň - sú štylové a elegantné. Môžu byť klasické - čierne alebo biele -  ale tiež červené, tmavomodré, a čo tak pastelové ? Trendová púdrová ružová či béžová budú dobrou voľbou. Večerné blúzky si obliekame na rande, do opery či divadla, ale aj na iné slávnosti.

Červená večerná blúzka dodá ženskosť a zmyselnosť a značne zvýši atraktivitu a sebavedomie. Ružová sa postará o čaro, mätová bude veľmi trendy a biela-klasická. Večerné blúzky bývajú aj čipkované, mušelínové či šifónové.

Sú ideálne na Silvestra – vhodné na privítanie Nového roku. Stavte na klasiku alebo na štipku šialenstva a vyberte si odvážnejší model, so zaujímavým strihom alebo vo vyzývavej farbe. Silvestrovská blúzka a úzke nohavice vytvoria ideálny duet!