DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Bundy parky

17 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 17 of 17 items

Dámske bundy parka - šport v štýle elegancie

Bunda parka je spojením športu a elegancie - je pohodlná, teplá a hodí sa takmer ku každému štýlu a typu krásy. Je inšpirovaná vojenským štýlom, no je aj veľmi štýlová a často sa objavuje v dámskych štylizáciách. Prezrite si dámske parkové bundy a vyberte si niečo pre seba. K dispozícii sú modely pre rôzne ročné obdobia, vr. dámska zimná parka a jarná parka.

Dámska jarná parka – ženská voľba

Dámska parka je vrchné oblečenie vo vojenskom štýle, ale veľmi ženské. Vyniká predovšetkým charakteristickým strihom, predĺženým spodkom a tlmenými farbami. V páse sú praktické šnúrky na úpravu šírky. Dámska bunda parka má tiež kapucňu a množstvo vreciek, ako aj ďalšie odkladacie priehradky na drobnosti. Skvelou voľbou bude bunda parka - jarná, jesenná alebo zimná.

Dámska zimná bunda parka – akej farby na zimu?

Dámska bunda parka je k dispozícii v rôznych farbách – najobľúbenejšie sú hnedá, béžová, khaki, tmavomodrá a čierna. Móda však nemá rada nudu, a preto stojí za pozornosť aj parka s ornamentami či aplikáciami. Dámska jarná bunda parka by mala byť v optimistickej farbe, dámske zimné parky sú v móde v kaki, čiernej, ale aj bielej či béžovej farbe. Výber strihu a odtieňa je však individuálna záležitosť.

Zimné bundy parkas

Parka je teplá bunda s kapucňou, často zdobená kožušinou. Obľubu si získal, pretože dokonale spája vlastnosti športového a ležérneho oblečenia s nádychom elegancie. Dámska zimná bunda parka je určená na ochranu pred chladom, dažďom, vetrom a snehom. Dámske zimné parky sú dostupné v rôznych farbách a štýloch – nájdite si model pre seba. Čierna dámska parka je mimoriadne praktická a univerzálna, ale oplatí sa mať aspoň dva modely - druhý v úplne inej farbe!

Dámska bunda parka – kedy nosiť?

Dámska parka sa zvyčajne nosí na jar alebo v zime. Na výber sú rôzne modely – tenšie aj hrubšie, chrániace pred chladom. Zimné parkové bundy majú rôzne druhy zateplenia, sú vyrobené z iných látok ako jarné parkové bundy, ale rovnakého strihu, pozostávajúceho z prvkov preň charakteristických.

Dámska jesenná, zimná alebo jarná parka. Na každé ročné obdobie

Dámska zimná parka s kožušinou dobre poslúži ako bunda na zimu, jesenná dámska parka zase ochráni pred prvým chladným počasím. Jarná bunda parka je dobrou alternatívou na prechodné obdobie – pozrite si dostupné modely a vyberte si niečo pre seba.