DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Svetre

652 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 652 items

Dámsky sveter - pohodlie a štýl na chladné dni

Pripravte sa na jeseň a poskladajte si teplé, pohodlné dámske svetre – práve tento odev je v chladných a chladných dňoch najdôležitejší. Dámske svetre môžu byť v rôznych farbách a strihoch - v našej predajni nájdete hladké, vzorované, zapínané, dlhé kardigany, dámske vlnené svetre a mnohé ďalšie. Prezrite si celú kolekciu a vyberte si dámske svetre podľa vášho vkusu a štýlu - dámske svetre vo veľkom výbere vám umožnia vytvárať outfity na akúkoľvek príležitosť.

Módne dámske svetre

Dámsky sveter poskytne teplo a pohodlie - je to jeden z minimalistických prvkov v šatníku. Môžete ho zladiť so sakom, nohavicami a doplnkami, čím vytvoríte zaujímavý look. Oplatí sa ho mať ako základ – ako obyčajné béžové, sivé alebo biele dámske svetre – tak aj formálne svetre, vhodné do práce, na dovolenku a iné dôležité rodinné oslavy a oficiálne stretnutia. Elegantný dámsky sveter si môžete obliecť aj na dôležité pracovné stretnutie.

Lacné dámske svetre - na každú príležitosť

Dámsky sveter v tlmenej farbe bude dôležitým prvkom klasického setu - môžete ho okoreniť šperkami a inými doplnkami. Dámske formálne svetre sa zase budú hodiť do kancelárie alebo na dôležité stretnutia či oslavy. Módne dámske svetre sú tiež voľné modely, s voľným strihom, ideálne na každodenné nosenie.

Farebné dámske svetre - módne a dizajnérske

Mimoriadne módne sú aj dámske svetre vo výrazných farbách - rozveselia a dodajú charakter mnohým štýlom. Vybrať si tyrkysovú, alebo možno fialovú, intenzívnu ružovú alebo horúcu červenú? Farebný dámsky sveter môžete skombinovať s rôznymi doplnkami - napríklad batohom a teniskami alebo koženou kabelkou a vysokými opätkami. Obrovský výber štýlov nájdete v našom obchode.

Dámsky sveter - dlhý a pohodlný

Jedným z aktuálnych trendov sú aj kardigany – dlhé oversize modely, ideálne na každodenné nosenie. Objednajte si vybrané svetre - internetový obchod ponúka široký výber a atraktívne ceny. Takéto dámske svetre vám poskytnú maximálny komfort a voľnosť.

Pohodlné a módne dámske svetre - internetový obchod

Pohodlné a módne dámske svetre oslovia každú ženu – mnohé modely si môžete objednať online v našom internetovom obchode. Poskytnú teplo, ale môžu tiež pridať šarm mnohým štýlom. Pozri dámsky sveter z bielej vlny - na Vianoce sa bude hodiť a možno aj sivý - do práce tak akurát. Bordový? Dámsky sveter bude vyzerať skvele pod ťavým kabátom. Pozrite si rôzne dámske svetre - internetový obchod je rýchly a úspešný nákup.