DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Šaty - koktejlky

164 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 164 items

Koktejlové šaty - najmódnejšia voľba

Koktejlové šaty sú zárukou módneho a úspešného stylingu. Tento typ má široké spektrum milovníčiek a veľký výber štýlov znamená, že každá žena nájde pre seba dokonalé koktejlové šaty. Prezrite si našu ponuku a prispôsobte si šaty svojej postave a príležitosti - môžu to byť obľúbené "malé čierne" alebo dlhšie koktejlové šaty, ktoré opticky zoštíhlia celú postavu.

Koktejlové šaty na svadby a iné príležitosti

Koktejlové šaty s malým výstrihom, vyrobené z ľahkých materiálov, dodávajú ženskosť a triedu - sú okrem iného s nadšením vyberané na svadby. Pozri okrem iného koktejlové šaty na svadbu - béžová, ružová alebo modrá budú perfektné. Koktejlové šaty sú skvelou voľbou aj na iné stretnutia vyžadujúce eleganciu – ako napr rodinné oslavy, rande alebo návšteva divadla.

Na takéto príložitosti budú skvelou voľbou čierne, sivé alebo bordové koktejlové šaty, na svadby a rauty zase biele a béžové.

Koktejlové šaty - výber štýlov

Koktejlové šaty sú v rôznych štýloch – niektoré dámy uprednostňujú klasiku, iné odvážnejšie trendy (napr. asymetria alebo výstrih s ramenami a chrbtom, volány, čipka, iné ozdoby). Pre fanúšičky minimalizmu budú vhodné modely klasického strihu, bez ozdobných prvkov. Môžete ich „spestriť“ s doplnkami – výbornou voľbou bude metalická kabelka alebo balerínky.

Večerné koktejlové šaty si oblečte na rôzne príležitosti - na rande, na ples, párty, ale aj na rodinné oslavy. V našom e-shope nájdete modely vo vybraných farbách - vrátane elegantných a univerzálnych čiernych koktejlových šiat. Veľmi dobrou voľbou hlavne na leto sú biele koktejlové šaty. Oplatí sa preto objednať si aspoň dva modely, aby ste mali v šatníku šatník na každú príležitosť - čierne koktejlové šaty a biele sú harmonické duo!

Pozrite si koktejlové šaty dostupné v našej ponuke - môžete si vybrať z rôznych strihov, dĺžok a farieb. Môže to byť obyčajný alebo zdobený model. Aké sú vaše vysnívané koktejlové šaty? Čipka, flitre, rifle, nápisy, vzory tomu môžu dodať charakter, no štýlové sú aj hladké a minimalistické modely.