DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Prešívané kabáty

2 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 2 of 2 items

Dámsky prešívaný kabát - na jesenné a zimné dni

Dámsky prešívaný kabát je vrchný odev, ktorý sa nosí hlavne na jeseň a v zime – existujú aj ľahšie a tenké modely, ktoré sa dajú nosiť v prechodnom období. Dámske prešívané kabáty sú mimoriadne praktické, pretože chránia pred chladom, ale aj štýlové a módne - pozri dostupné modely v našej predajni.

Prešívaný zimný kabát - rôzne strihy a farby

Dámske prešívané kabáty môžu mať rôzne strihy – môže ísť o jednoduchý strih, pravidelné švy alebo modernú líniu a rôzne vzory. Môžu byť vypasované alebo oversize - mimoriadne praktický dámsky prešívaný kabát sa dá nosiť každý deň takmer ku všetkému.

Vyberte si dámsky prešívaný kabát, ktorý je pre vás ako stvorený. Ak sa vám čierny prešívaný kabát nehodí, vyberte si odtiene ťavej, grafitovej, bielej alebo púdrovej ružovej - pozrite si všetky modely a nájdite si dámsky prešívaný kabát vo svojom štýle!

Prešívaný kabát s kapucňou - elegantný a štýlový

Zo širokej škály vrchného oblečenia sa dámske prešívané kabáty vyznačujú štýlom a eleganciou - budú dobrým doplnkom každého štýlu. Dajú sa nosiť každý deň, do kancelárie, na rodinné oslavy.

Prešívaný zimný kabát bude ladiť s koženými čižmami a s farebnými doplnkami pôsobí zaujímavo. Prešívaný kabát – čierny, sivý, béžový alebo tmavomodrý – je synonymom pohodlia a štýlu.

Prešívaný zimný kabát

Dámsky prešívaný kabát je mimoriadne módny v zimných dňoch, pretože dobre izoluje teplo a chráni pred chladom. Módne sú dámske prešívané kabáty s kapucňou, ktorá ochráni aj pred dažďom. Dámsky prešívaný kabát môže byť aj veľmi štýlový - vyberať môžete z rôznych strihov, štýlov, textúr, motívov a farieb. Stavte na púdrovú ružovú, odtiene sivej či béžovej – postarajte sa aj o doplnky. Naša ponuka zahŕňa nielen modely do mrazov - nájdete v nej aj jarný či jesenný prešívaný kabát.

Prezrite si dostupné modely a vyberte si dámsky prešívaný kabát na zimu!