DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Riflové kraťasy

42 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 42 items

Džínsové šortky - klasika s moderným nádychom

Džínsové šortky sú výnimočne módnym a všestranným odevom na jar a leto. Sú mimoriadne obľúbené v teplých dňoch, dostupné v mnohých štýloch a farbách – budú ideálne k športovým a ležérnym kompletom, ale aj k formálnejším štylizáciám. Pozrite si dámske džínsové šortky modrá, tmavomodrá, šedá, biela, čierna - výber farieb a strihov je obrovský! Nájdite dokonalé dámske krátke džínsové šortky.

Džínsové šortky sú vždy módne!

Vidieť s odreninami, potlačami, vyhrnutými nohami, zaujímavými aplikáciami, prešívaním, ale aj dámskymi džínsovými šortkami či modelmi s vysokým pásom, ideálne aj do kancelárie. Budú základom pre rôzne súpravy – dôležité je zladiť dámske riflové šortky k vašej postave, štýlu a preferenciám.

Dámske riflové šortky dodajú charakter mnohým štýlom - napríklad čierne riflové šortky s bielou košeľou vytvoria klasický komplet a dámske riflové šortky s flitrami zapadnú do rockových setov.

Džínsové šortky - totálny džínsový styling

Džínsy, teda džínsovina, je už dlhé roky mimoriadne obľúbená - s radosťou ju nosíme okrem iných dlhé džínsové nohavice, košeľa alebo sako. V lete sú však najdôležitejším prvkom nášho outfitu džínsové šortky. Vybrať si môžete aj celkový džínsový styling, teda obliecť si šortky a košeľu z tohto materiálu, ako aj zladiť tenisky v štýle džínsoviny. Takáto súprava je čistá klasika!

Klasické alebo dizajnérske - vyberte si džínsové šortky

Pohodlné, príjemné na dotyk, vzdušné, na pohľad príťažlivé a vždy módne dámske riflové šortky sú spojením funkčnosti, pohodlia a aktuálnych módnych trendov. Môžete si vybrať klasické modré alebo tmavomodré šortky alebo avantgardné dámske riflové šortky so zaujímavými potlačami, odreninami či flitrami. Je dôležité, aby dámske riflové šortky ladili s vaším strihom a ladili s vaším individuálnym štýlom. Najlepšie je mať v šatníku viacero kúskov na rôzne príležitosti.

Objednajte si na leto dámske džínsové šortky!