DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Tričká s dlhým rukávom

352 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 352 items

Módne dámske blúzky s dlhými rukávmi

Dámske blúzky s dlhým rukávom sú skvelým návrhom na chladnejšie dni. Často sú základom stylingu – oplatí sa ich nosiť pod sakom alebo pod športové či elegantné sako, aby ste si zaistili pohodlie. 
Neviete, aké dámske blúzky s dlhým rukávom si vybrať? Výber štýlov je veľmi veľký - môžete si vybrať hladké blúzky s dlhým rukávom so vzormi, motívmi alebo nápismi, vyrobené z rôznych materiálov. Pozrite si celú ponuku a určite nájdete blúzky s dlhým rukávom, ktoré splnia vaše očakávania.

Bavlnené dámske blúzky s dlhým rukávom

Možno bavlnená blúzka? Dlhé rukávy a správny materiál vám zabezpečia tepelný komfort. Pokojne ju môžete nosiť aj pod bundu alebo bundu, pretože bavlna je priedušná a nespôsobuje nadmerné potenie – štýl a pohodlie idú ruka v ruke. Bavlnené dámske blúzky s dlhým rukávom sú tou najlepšou voľbou – nielen na jeseň a zimu.

Dámska blúzka - dlhé rukávy. Minimalizmus a pohodlie

Topy s dlhým rukávom sú synonymom pohodlia a slobody – experimentujte s módou a rôznymi štýlmi dámskych blúzok s dlhým rukávom. Pozrite si všetky modely dostupné v našom obchode a objednajte si vo vybranej veľkosti. Dlhá dámska blúzka je klasika a minimalizmus - bude ideálna na každú príležitosť.

Blúzka s dlhým rukávom - základ ženského šatníka

Dámska blúzka s dlhým rukávom nesmie chýbať v šatníku každej ženy. Je pohodlná, praktická a mimoriadne všestranná - dá sa nosiť na každú príležitosť - na deň, do kancelárie, na spoločenské večierky a pod. Veľa závisí od zvolených doplnkov a iných stylingových prvkov. Spolu so sakom a vysokými podpätkami si môžete pripraviť kancelársky outfit alebo s teniskami a džínsami ležérny štýl.

Aké farby si vybrať? Základom mnohých štýlov je biela blúzka s dlhými rukávmi – ideálna na každodenné nosenie alebo do práce, ležérna, symbolizujúca čistotu a nevinnosť. Môžete ju skombinovať s čiernou či sivou, ale aj s akoukoľvek inou farbou – od pastelových až po intenzívne farby. Čierna blúzka s dlhými rukávmi bude zasa základom pre styling na večer alebo do práce - obe tieto farby sú basic a takéto blúzky s dlhým rukávom by mali mať v šatníku každej ženy.

Pozrite si blúzky s dlhým rukávom a objednajte si vybrané modely!

;