DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Dierkované svetre

49 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 49 items

Jemné dierkované svetre

Dierkovaný sveter – ženská voľba

Mimoriadne módne a každej žene obľúbené sú ažúrové svetre - vyznačujú sa jemnosťou a všestrannosťou. Takéto modely budú vyhovovať rôznym štýlom - vr. na džínsy, semišové alebo kožené bundy, vlnené kabáty a čižmy, ako aj čižmy alebo tenisky. Dierkovaný sveter potrebuje len pár doplnkov – napríklad šperkov – aby ste na jeho základe vytvorili zaujímavý styling. Môže byť bodkou za „a“ v mnohých outfitoch.

Aký materiál si mám vybrať na sveter?

Dámske svetre môžu byť vyrobené z rôznych vlákien – najobľúbenejšie sú vlnené, no vybrať si môžete aj svetre ažúrové, svetre s prímesou akrylu či polyesteru. Výnimočne módne sú aj svetre z alpaky. Dámske svetre môžete nosiť na každú príležitosť – pozrite si naše návrhy a vyberte si pre seba perfektný ažúrový sveter. Internetový obchod zaručuje obrovský výber a rýchle vybavenie objednávky.

Prelamovaný sveter cardigan

Jedným z najmódnejších modelov je dlhý prelamovaný kardigan na gombíky - stačí ho prehodiť cez blúzku a zapnúť módnym opaskom pre zaujímavý vzhľad každý deň, do kancelárie alebo na rôzne oficiálne stretnutia. Ide o jeden z hitov posledných sezón – prelamované vesty by mali byť v každom šatníku. Vyberte si sivú a béžovú alebo pastelovú farbu - napríklad ružovú, mätovú alebo levanduľovú.