DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Kožené bundy

15 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 15 of 15 items

Dámske kožené bundy - s rockovým nádychom

Dámske kožené bundy vám umožnia vyjadriť svoj štýl - sú ideálne na styling s pazúrom, vyjadrenie vkusu a osobnosti. Najmódnejšie sú čierne modely so strieborným alebo zlatým kovaním – dajú sa zladiť k mnohým kúskom oblečenia a na rôzne príležitosti. Dámska kožená bunda nesmie chýbať v šatníku každej ženy!

Dámska kožená bunda - Ramones

Najobľúbenejším modelom je bunda ramones - ide o univerzálny strih medzi koženými bundami. Dámska kožená bunda vyzerá dobre s doplnkami – ako sú tašky s cvokmi alebo inšpirované hadou kožou, šperky, náramkové hodinky, ale aj členkové čižmy na vysokom opätku či módne kovbojské čižmy. Dámska kožená bunda vám dodá módny a výrazný outfit. Môžete ju nosiť každý deň, do práce aj na rôzne príležitosti - klasická čierna dámska kožená bunda sa vždy zíde.

Módne bundy z umelej kože

Obľúbené sú aj kožené dámske bundy, no vyrobené z materiálu imitujúceho kožu. Vyzerajú veľmi podobne ako tie z prírodnej kože, starostlivosť o ne je tiež jednoduchá a bezproblémová a pri ich výrobe neutrpelo žiadne zvieratko. Pozrite si bundy z umelej kože dostupné v našom obchode.

Dámska kožená bunda - základ mnohých štýlov

Dámske kožené bundy sú základom mnohých štylizácií – nielen na rockový koncert či hudobný festival. Výborne sa hodia aj do práce a na každodenné nosenie, na prechádzku či rande. Dajú sa kombinovať s košeľou a džínsami, tričkom, šatami alebo sukňou. Alternatívou k bundám sú aj dámske kožené bundy – môžete ich nosiť ku všetkému. Na ich základe vytvoríte každodenný, kancelársky či narodeninový outfit - dámska kožená bunda by mala byť v šatníku každej ženy!

;