DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Cyklistické kraťasy

15 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 15 of 15 items

Dámske cyklisti – trend streetwearu

Cyklistické šortky sú trendom streetwearu, ktorý sa perfektne hodí k tričkám a športovej obuvi. Predtým to boli typické cyklistické šortky, dnes si získali veľkú obľubu ako prvok pouličnej módy a sú skutočným bestsellerom. Dnes dámske cyklistky nosia všetky ženy, ktoré si cenia pohodlie a všestrannosť.

Cyklistické šortky - nielen na bicykel

Dámske cyklistky sú charakteristické šortky, často označované ako motorkárske šortky - hodia sa však do mnohých setov nielen na cyklistické výlety. Cyklistické šortky sú pohodlné, praktické a univerzálne, dobre poslúžia aj ako šortky na jogging či vychádzky. V ponuke sú aj štýlové modely pre smart casual styling.

Dámske čierne cyklistky z pružného materiálu ladia so všetkým a opticky zoštíhľujú postavu. Pozrite sa na trendy ciklistické šortky a vytvorte si rôzne súpravy v závislosti od príležitosti.

Cyklistické šortky - veľký výber modelov

Môžete si vybrať typické dámske cyklistické šortky na šport, ale aj štýlové modely, napríklad čierne dámske cyklistické šortky inšpirované velúrom. Takéto dámske cyklistické šortky zapadnú do mestských štylizácií. Spolu s oversize tričkom, so zaujímavou potlačou alebo jednofarebným vytvoria zaujímavú kombináciu.

Štýlová cyklistická obuv s vysokým pásom

Cenovo dostupné cyklistické šortky v kombinácii s vhodným tričkom budú pôsobiť štýlovo a dizajnovo. Vybrať si môžete aj dámske bielo-béžové motorkárske šortky s vysokým pásom, vyrobené z kvalitného, ​​šmykľavého materiálu. Je skvelou voľbou pre každú ženu, ktorá má rada kreatívne kombinácie a hranie sa s módou.

Objednajte si dámske cyklistické topánky a buďte toto leto trendy!

;