DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Tramky

9 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 9 of 9 items

Dámske tenisky - na šport a iné

Dámske tenisky sú symbolom mestskej klasiky a dôležitým prvkom športových a ležérnych kompletov. Poskytujú pohodlie a módny vzhľad každý deň, no môžete ich nosiť aj s inými než typickými športovými súpravami - vhodne zvolená obuv, dámske tenisky sa hodia aj k letným šatám či džínsom a bundám do práce.

Dámske tenisky - pohodlné a nadčasové

Hľadáte pohodlné a štýlové topánky na každú príležitosť? Skvelou voľbou budú dámske tenisky. Pár párov by malo natrvalo zostať v šatníku každej ženy – vr. športové a ležérne tenisky alebo k formálnejším súpravám.

Ak veľa nosíte vysoké podpätky, pohodlné a mäkké tenisky dovolia vašim nohám oddýchnuť si. Alebo možno len nemáte rada vysoké podpätky? Potom si obujte dámske vysoké tenisky, na hrubú podrážku alebo klinové podpätky a tie vám opticky pridajú pár centimetrov. Na výber je množstvo elegantných a štýlových modelov, ktoré spolu s kabátom či prešívanou bundou vytvoria harmonickú dvojicu.

Dámske topánky, tenisky - rôzne štýly

Dámske členkové tenisky. Jedným z módnych štýlov sú členkové topánky. Zaručujú najlepšiu stabilitu pre vaše nohy, preto si ich vyberte na výlet do lesa. Dámske členkové tenisky môžu byť aj prvkom mestského štýlu – ako napríklad béžový model s filtrami.

Tenisky s vysokou podrážkou. Tenisky s vysokou podrážkou sú čoraz častejšie prvkom mestského štýlu. Kedysi boli symbolom rebélie, dnes sú skôr nonšalantní. Tenisky s vysokou podrážkou opticky pridajú pár centimetrov, dodajú chodidlu stabilitu a celému stylingu módny vzhľad. V našej ponuke nájdete rôzne tenisky s vysokou podrážkou - na športové, ležérne aj formálnejšie či elegantné súpravy.

Tenisky topánky - veľa farieb na výber

Výber športovej a každodennej obuvi je pôsobivo veľký! Určite sa oplatí mať dámske grafitové alebo čierne tenisky, ktoré budú najuniverzálnejšie. Dámske čierne tenisky sú klasikou. Budú užitočné pri prechádzkach so psom, na bicykli v parku alebo pri pikniku.

Ak však majú nahradiť inú obuv, mali by na ne odkazovať strihom a farbou. Pre kancelársky alebo formálny styling sa budú hodiť béžové, biele tenisky alebo tenisky so zvieracou potlačou. K športovým kompletom zasa voľte výrazné a energické farby – ako lacné dámske tenisky v červenej alebo zelenej farbe.

V lete sú hitom biele a béžové dámske tenisky. Dajú sa nosiť k džínsom, šortkám, ale aj šatám a sukniam. Máte radšej odvážnejší dizajn? Vsaďte na modely vo farbách, ktoré okamžite upútajú pozornosť – možno červené dámske tenisky? K džínsom, tričku či topu si obujte dámske topánky, modré tenisky a zlaďte ich farebnými šnúrkami.

Prezrite si módne a lacné dámske tenisky a vyberte si dokonalý model pre seba.

;