DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Mom fit

19 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 19 of 19 items

Mom fit nohavice

Mom fit džínsy sú kontroverzné nohavice – nie model pre každého. V 90. rokoch boli mimoriadne obľúbené, no teraz sú opäť v móde a mom jeans sú veľmi obľúbené. Asi 20 rokov sa čakalo na skvelý návrat! Mimoriadne obľúbené sú nohavice Mom fit s dierkami, no vybrať si môžete aj iné strihy – vr. hladké modely. V našej ponuke nájdete rôzne mom fit džínsy s dierkami, odreninami či ozdobnými výšivkami. Dámske mom fit džínsy dokonale zapadajú do každodenného stylingu.

Čo odlišuje mom fit nohavice?

Nohavice Mom fit majú tri vlastnosti – sú široké v bokoch, majú vysoký pás a často zúžené nohavice. Dajú sa nosiť pri športe, sú jedným z must have prvkov v ležérnych štýloch – skombinovať ich môžete s teniskami či teniskami, ale aj štýlovými čižmami so širokým zvrškom. Ak chcete zvýrazniť svoju postavu, ale trochu zoštíhliť brucho a zmenšiť boky, vyberte si mom džínsy s vysokým pásom.

Mom džínsy s dierami - nonšalancia a pohodlie

Mom džínsy s dierami sú synonymom nonšalantnosti a pohodlia, a preto si tak rýchlo získali veľkú obľubu. Nosia ich ženy všetkých vekových kategórií a vďaka veľkému množstvu strihov si ľahko nájdete nohavice pre mamičky - prispôsobené postave, s vysokým pásom alebo voľnejšie. Pozrite si osviežujúce mom fit džínsy dostupné v našom obchode!

Mama fit nohavice - vybrané štýly

Naša kolekcia obsahuje rôzne strihy mom fit nohavíc - vr. Mom fit džínsy s vysokým pásom s dierami alebo odreninami, v rôznych farbách, s módnymi nášivkami a vsadkami, džínsové modely, čierne, biele alebo khaki. Tínedžerky a ich matky rady nosia módne a pohodlné roztrhané džínsy mom fit!

Do kancelárie a na dôležité stretnutia si oblečte mami džínsy s vysokým pásom a na nákupy či kávu s kamarátkami si vyberte odvážne roztrhané nohavice mom fit. Pohrajte sa s doplnkami a vytvorte zaujímavé štýly na rôzne príležitosti.

Prispôsobte si dámske nohavice od mamy svojmu štýlu!"