DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Elegantné kraťasy

22 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 22 of 22 items

Elegantné šortky - štýlové a pohodlné

Elegantné dámske šortky klasického strihu sa budú hodiť na každodenné či formálne štylizácie. Hodia sa ku košeliam, blúzkam a tunikám, ale aj obyčajným tričkám - s ich účasťou ľahko vytvoríte dokonalý smart casual set. V našej ponuke nájdete elegantné dámske šortky rôznych strihov a farieb.

Elegantné dámske šortky

Ak neexistuje prísny dress code – ako na obchodnom stretnutí alebo dôležitej udalosti – v lete môžete nosiť elegantné krátke šortky. Zlaďte ich s vysokými opätkami a hladkou blúzkou a vytvoríte klasický a univerzálny komplet. Dostupné sú aj dlhšie elegantné dámske šortky, ktoré sa budú hodiť takmer na každú príležitosť.

Dámske šortky sú must have letnej sezóny

Elegantné krátke šortky poskytujú pohodlie, no zároveň aj skvele vyzerajú. Sú jedným z najlepších spôsobov, ako ukázať svoje nohy. Prezrite si a objednajte si elegantné dámske šortky - vr. sivé šortky s anglickým károm, šortky so zaväzovaním v páse, klasické čierne šortky alebo šortky s vysokým pásom. Medzi aktuálne módne odtiene patria medzi inými fuchsiová, modrá a mätová, ako aj klasické farby, teda béžová, biela a čierna. Elegantné dámske šortky na leto sú alternatívou k sukni - pozri všetky modely.

Elegantné šortky - komplet do práce

Elegantné dámske šortky v súprave s bielym topom a čiernym sakom môžu byť kancelárskym outfitom. Sako si môžete obliecť aj v inej farbe – dobre poslúži námornícka modrá, béžová či červená. Oblečte si nahé pančucháče a zlaďte vysoké opätky ku klasickému elegantnému outfitu.

Vyberte si elegantné dámske šortky a objednajte si!