DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Šľapky

27 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 27 of 27 items

Dámske šľapky - ideálne na pláž

Žabky patria k dovolenkovému plážovému outfitu, no štýlov je oveľa viac. Štýlové dámske šľapky môžu byť aj prvkom mestského stylingu. Súčasné trendy jasne ukazujú, že ide o obuv s veľmi širokým využitím. V našej ponuke nájdete šľapky na pláž, ako aj na prechádzky po prímorskej promenáde či na bežné nosenie - ku šortkám či šatám. Pozrite si dostupné modely a inšpirujte sa!

Dámske šľapky - letná obuv nepostrádateľná v ženskom šatníku

Mimoriadne módne sú šľapky s kožušinkou, ktoré sú senzáciou už niekoľko sezón. Veľkej obľube sa tešia aj metalické lesklé šľapky, ktoré by si mala objednať každá žena hľadajúca štýlové doplnky. Takéto elegantné dámske papuče môžete nosiť k ležérnym šatám.

Šľapky s kožušinou - hit sezóny

Ale čo nosiť módne a elegantné dámske kožušinové šľapky? Sú to pohodlné, teplé a štýlové topánky na domáce nosenie. Módnych doplnkov sa nemusíte vzdávať ani pri práci na diaľku či oddychu. Na nohách by sa mali objaviť papuče s kožušinkou, vyrobené z kvalitných materiálov a s dôrazom na každý detail.

Kožušinové šľapky vyzerajú veľmi módne, sú pohodlné a ideálne k joggerom alebo džínsom. Lacné dámske šľapky budú oveľa lepšou voľbou ako tradičné papuče. Vyberte si model vo vhodnej farbe, najlepšie univerzálny – odporúčame čierne, šedé alebo béžové kožušinové papuče.

Elegantné dámske šľapky 

K dispozícii sú nielen športové, domáce a bežné šľapky. Tento typ obuvi sa pre svoje funkčné kvality stal natoľko obľúbeným, že výrobcovia obuvi rýchlo rozšírili svoju ponuku o elegantné dámske papuče. Môžu to byť modely vyrobené z kože alebo semišu v čiernej, béžovej alebo hnedej farbe, ideálne k bielym šatám alebo džínsam a saku.

Dámske topánky, papuče, vysoké podpätky alebo kliny

Pohodlné dámske šľapky nemusia byť ploché! Niektoré dámske šľapky sú na vysokom podpätku alebo na klinoch, opticky zoštíhlia postavu a pridajú pár centimetrov. Na rôzne príležitosti sa oplatí mať tie správne dámske šľapky - sú lacné a rýchlo doplníte kolekciu na rôzne príležitosti.

Objednajte si pohodlné dámske šľapky a postarajte sa o štýl bez ohľadu na situáciu!