DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Jesenné bundy

143 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 143 items

Dámske jesenné bundy na prechodné obdobie

Dámska jesenná bunda je základom mnohých dámskych jesenných štylizácií. Mal by byť ľahký a odolný, ale aj teplý, aby plne chránil pred chladom a miernym dažďom. Prechodové bundy módnych strihov nájdete u nás - pozri si najmódnejšie modely.

Prechodné obdobie si vyžaduje prípravu ako na dobré počasie, tak aj na jeho vrtochy. Jesenná bunda bude perfektná a pomôže vám prežiť tieto dni, ochráni vás pred chladom, vetrom a dažďom. Navyše je to dôležitý prvok stylingu - v našej ponuke nájdete dámske jesenné bundy na každodenné nosenie alebo do práce.

Jesenné bundy na špeciálne príležitosti

Dámske jesenné bundy sa osvedčia ako na dennej báze, tak aj na špeciálne príležitosti. Na výber je množstvo štýlov a modelov, ako aj motívov a farieb, takže každá žena si nájde ten svoj dokonalý model – na každú príležitosť. Dámske jesenné bundy treba ladiť so štýlom a outfitom, ale aj s meniacimi sa poveternostnými podmienkami. Módne sú dámske jesenné pastelové saká, ale aj v odtieňoch sivej či béžovej. Na jeseň sa často vyberajú aj čierne bundy, ktoré si však vyžadujú farebné doplnky.

Dámska jesenná bunda – akú farbu si vybrať?

S radosťou nosíme oblečenie v jesenných farbách - ťavia, kaki, zázvor, olivy a tmavočervené - ale aj klasiku, akou je čierna. Sú však dámy, ktoré smutnú auru rady rozbijú intenzívnejšími farbami – módne sú aj jesenné bundičky v živých farbách. Pozrite si všetky modely a vyberte si štýl a farbu pre seba. Dámska jesenná bunda môže ladiť s farbami jesene alebo ich prelomiť princípom kontrastu.

Jesenné dámske bundy - na doplnkoch záleží

K bunde treba zladiť aj vhodné doplnky – napríklad rukavice, čiapku či šál, ale aj kabelku a topánky. Celok by mal tvoriť ucelený set ideálny na každodenné použitie, do kancelárie, na rande, stretnutie s priateľmi alebo na výlet mimo mesta. Každá jesenná dámska bunda bude splývať s inými prvkami.

Dámske jesenné bundy alebo kabáty?

Alternatívou ku kabátu sú aj dámske jesenné bundy. Sú pohodlné a menej poddajné, hodia sa k väčšine oblečenia. V šatníku sa oplatí mať ako športovú bundu, tak aj elegantný kabát. Dámske jesenné bundy majú tú výhodu, že sa hodia ku všetkému. Ak si potrpíte na štýl a eleganciu, dámska prešívaná jesenná bunda bude dobrým kompromisom.

Módna, pohodlná a hrejivá dámska jesenná bunda je nevyhnutnosťou pre túto sezónu - pozrite si dostupné strihy a vyberte si model pre seba.

;