DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

Dlhé kabáty

118 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 118 items

Módny dlhý dámsky kabát

Módne, štýlové a praktické dlhé kabáty sú najobľúbenejšie modely posledných rokov. Poskytujú teplo aj v mrazivých dňoch a chránia aj pred vetrom. Dlhé kabáty sú veľmi pohodlné, ale aj pekne vyzerajú - osvedčia sa na dennej báze, do kancelárskych setov aj na významné príležitosti. Dámsky dlhý kabát na zimu nesmie chýbať.

Prezrite si rôzne strihy a vyberte si dámsky dlhý zimný kabát!

Dlhý zimný kabát

Dlhý dámsky kabát je skvelou a praktickou voľbou, pretože spod neho nebude nevkusne trčať žiaden kus oblečenia. Vlnené modely zaručia pohodlie a ochranu pred chladom na niekoľko sezón. Dlhý prešívaný kabát bude zase ideálny na každodenné nosenie.

Módny prešívaný kabát - dlhý alebo kratší - vyzerá pekne v metalickej verzii. Budete sa v ňom cítiť pohodlne, ale aj žensky a príťažlivo. Vo vašom šatníku by sa mal objaviť dlhý prešívaný kabát.

Dámsky dlhý kabát navyše zahreje a bude elegantnou alternatívou saka. Dlhý dámsky kabát po členky je ochranou do extrémne tuhej zimy. Spolu s ďalšími prvkami súpravy - čiapka, šál a rukavice - chráni pred nízkymi teplotami.

Zimný dlhý kabát - pozri dostupné modely

Dlhý páperový kabát je tou najlepšou voľbou na zimné dni – pozrite si dostupné modely a vyberte si tvar a farbu sami. Ak hľadáte univerzálny model, vyberte si dlhý prešívaný kabát s kapucňou – bude sa hodiť na jeseň aj v zime. Vďaka svojej dĺžke a navyše aj kapucni sa tento model oplatí nosiť na výlet do lesa alebo na iné dlhšie prechádzky. Celému stylingu navyše dodá na krásu a nonšalantnosti - dlhý kabát s kapucňou je vhodný pre ženy rôznych typov postavy.

Dlhé dámske kabáty sú jedným z trendov sezóny!

Vyberte si dámsky dlhý alebo krátky zimný kabát

Móda nie je všetko – dôležitý je aj materiál a farba. Dámsky dlhý kabát môže byť vyrobený z rôznych materiálov – napríklad z vlny alebo alpaky. Uveďte, čo sa vám páči, a potom si objednajte konkrétny model. Nezabúdajte, že dôležitá je aj farba – mala by ladiť s tým, čo nosíte, aj s typom vašej krásky – univerzálny bude čierny dlhý kabát, béžová alebo sivá, zaujímavá bude zelená či červená.

Dámsky dlhý kabát – akú farbu si vybrať?

Módny je dlhý čierny kabát, ale aj odtiene béžovej, ružovej a šedej. Ide o najuniverzálnejšie farby, no na spestrenie celku sa oplatí zvoliť doplnky a doplnky v iných farbách. Dámsky dlhý čierny kabát sa dá nosiť bez ohľadu na ročné obdobie!
Prezrite si rôzne modely a vyberte si dámsky dlhý kabát!