DOPRAVA ZDARMA OD 59,99 €

BLÚZKY

800 produktov
×
Filter:
-
Showing 1 - 30 of 800 items

Dámske tričká

Obliekaj sa moderne, ale nezabúdaj aj na klasiku – dámske tričká sú základom mnohých outfitov. Viete ich kombinovať napr. s jeansami alebo sakom, bundou typu biker alebo s nohavicami s vysokým sedom. Tričko sa skvele kombinuje s rôznymi doplnkami – pozrite si moderné dámske tričká dostupné v našom eshope.

Zaručujeme široký výber – tričká na bežné nosenie, obľúbené


T-shirty, s výstrihom v tvare V alebo s okrúhlym výstrihom, ideálne ako základ mnohých outfitov, košeľové blúzky, voľné oversize strihy, elegatné a čipkované, na oslavu a pod. Hlavné je obliecť si nielen módne tričko, ale nezabudnúť ho doladiť k postave a zvyšku oblečenia

Dámske tričko – základ outfitu

Užívajte si módu, sleduj aktuálne trendy a vyberaj si dámske tričká a blúzky podľa sezóny či príležitosti – napr. čipkované, hladké, s nápisom či obľúbenými motívmi či vzormi.  Nezávisle od svojho vkusu, u nás nájdete moderné tričká vhodné pre Vašu postavu, štýl či typ krásy.

Presvedč sa, že lacné dámske tričká môžu byť dobrej kvality a vyrobené z kvalitného materiálu. Pozrite si tričká, ktoré nasledujú aktuálne trendy!